1:42:34 - پنج‌شنبه 21 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش سهم استان مرکزی از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری
کاهش آسیب های اجتماعی، اعتیاد و مفاسد اخلاقی با همکاری و تعامل پلیس و رسانه ها میسر است.
افزایش سهم استان مرکزی از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

افزایش سهم استان مرکزی از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: سهم تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان مرکزی با ۵۰درصد افزایش به ۳۱۲میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسید.
آبایی هزاوه افزود: در حوزه اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی، مشاغل خانگی و اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری استان، تاکنون ۱۶۷میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که چهار هزار فرصت شغلی به همراه دارد.
او گفت: برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان مرکزی هزار و ۸۰۵ متقاضی به بانک های عامل با مبلغ ۳۴۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به بانک های عامل معرفی شدند که از این تعداد ۶۹۶ پرونده در بانک های عامل با رقم ۱۳۴ میلیارد تومان در دست بررسی است. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: تاکنون به ۹۱۷ طرح با رقم ۱۲۳ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که پیش بینی می شود دو هزار فرصت شغلی ایجادشود.
آبایی هزاوه در مورد تسهیلات قرض الحسنه بند «ب» تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۷ نیز گفت: در استان مرکزی سهم کمیته امداد ۳۷ میلیارد تومان است که تاکنون ۲۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت شده است.
او افزود: همچنین از سهم بهزیستی تاکنون ۸.۵میلیارد تومان پرداخت شده که پیش بینی می شود برای مدد جویان بهزیستی ۴۵۴ فرصت شغلی به همراه داشته شده باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: در حوزه مشاغل خانگی نیز از رقم ۱۴ میلیارد تومان که به استان ابلاغ شده، تاکنون هشت میلیارد تومان از طریق بانک های عامل پرداخت شده است.

خبر جدید  برنامه ریزی خمینی ها برای دهه فجر


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد