13:25:06 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۹۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در دلیجان محقق شد
خمین – ایرنا – مسئول امور صنایع اداره صنعت، معدن و تجارت دلیجان گفت: ۸۹۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در ۹ ماه امسال در این شهرستان محقق شده است.
۸۹۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در دلیجان محقق شد

«جواد بازوکار» روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این میزان سرمایه گذاری با صدور ۱۴ پروانه بهره برداری در زمینه مواد غذایی سنگ، عایق رطوبتی، لایه سوزنی، تیشو، الیاف پلی استر، اسقاط خودرو، فیلتر تصفیه آب، ماشین آلات و فرآورده های نفتی در دلیجان انجام شده است.
وی اظهارداشت: با صدور این تعداد پروانه بهره برداری برای ۷۷ نفر فرصت شغلی جدید فراهم شد.
مسئول امور صنایع اداره صنعت، معدن و تجارت دلیجان گفت: ۳۳ پروانه تاسیس صنعتی امسال در این شهرستان صادر شد که میزان سرمایه گذاری آن ها در مجموع یک هزار و ۳۷۹ میلیارد ریال برآورد شده است.
بازوکار افزود: با تکمیل طرح های ارائه شده، ۷۵۵ فرصت شغلی در این شهرستان فراهم می شود که این امر در ایجاد اشتغال پایدار سهم قابل توجهی دارد.
وی اظهارداشت: ۳۴۰ واحد تولیدی با بیش از ۹ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در این شهرستان فعال است.
مسئول امور صنایع اداره صنعت، معدن و تجارت دلیجان با اشاره به رتبه سوم سرمایه گذاری دلیجان در بخش صنعتی استان مرکزی، افزود: پنج درصد از مجموع سرمایه گذاری صنعتی استان مرکزی متعلق به این شهرستان است و هشت هزار و ۶۰۰ نفر در صنایع فعال آن مشغول به کار هستند.
بازوکار افزود: موقعیت جغرافیایی ویژه دلیجان و فراهم بودن زیرساخت های صنعتی شرایط سرمایه گذاری، این شهرستان را در بخش صنعت متمایز کرده است.
وی بیان کرد: مجتمع تولیدی الیاف پلی استر دلیجان در خاورمیانه در زمره بزرگترین مجموعه های تولیدی کشور است و واحدهای تولید عایق رطوبتی دلیجان، بیش از ۷۰ درصد نیاز کشور به عایق های رطوبتی را تولید می کنند.
دلیجان با ۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان مرکزی واقع شده که در مسیر شاهراه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکز قرار دارد.
۷۲۷۷/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  استان مرکزی در دو روز آتی با پدیده انباشت آلاینده مواجه است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد