3:48:17 - جمعه 8 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۲ نقطه آلوده در استان مرکزی پاکسازی شد
اراک – ایرنا – معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۸۲ نقطه آلوده در نقاط مختلف این استان پاکسازی و ۱۸۴ مجرم شناسایی شد.
۸۲ نقطه آلوده در استان مرکزی پاکسازی شد

سرهنگ « شهرام امیریان» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرح روز گذشته (چهارشنبه) با محوریت برخورد با سارقان و خرده فروشان مواد مخدر اجرا شد و در این راستا بیش یک کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی از خرده فروشان مواد مخدر کشف و ۳۶ فقره انواع سرقت نیز کشف شد.
وی بیان کرد: با اجرای این طرح ۷۹ دستگاه وسیله نقلیه متخلف توقیف و با ۷۵۵ خودرو نیز اعمال قانون شد.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: اجرای این طرح با رضایتمندی گسترده مردم همراه شد و توفیقات بیشتر در اجرای طرح های پاکسازی در گروه تعامل بیشتر مردم با پلیس است.
سرهنگ امیریان اظهار داشت: مجرمان دستگیر شده در این طرح با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام های قضایی معرفی شدند.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: بیش از ۲ کیلوگرم هروئین نیز روز گذشته با اقدام اطلاعاتی و در عملیاتی جدای از پاکسازی مناطق آلوده از ۲ توزیع کننده موادمخدر کشف و ضبط شد.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: کشف ۴۰ کیلوگرم مواد اولیه ساخت مواد محترقه و ۴۹ هزار عدد مواد محترقه پرخطر از دیگر اقدام های پلیس این استان در روز گذشته است.
استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.
۳۰۰۵/۳۰۷۵

خبر جدید  خطیب جمعه اراک:پالایش فضای مجازی برای جلوگیری از آسیب ها ضرروت دارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد