12:31:13 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در خمین پرداخت شد
خمین – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین گفت: ۷۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار با رویکرد تقویت کانون های اقتصادی روستایی در این شهرستان به متقاضیان پرداخت شد.
۷۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در خمین پرداخت شد

«محمد رضا مختاری» روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این میزان تسهیلات در قالب ۶۰ طرح مصوب در بانک های عامل پرداخت شده که فرصت اشتغال برای ۱۱۱ نفر در این شهرستان فراهم شده است.
وی اظهارداشت: ۱۸۰ طرح در در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی مصوب شده که ۱۱۱ طرح به بانک های عامل ارسال شده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین ادامه داد: تسهیلات پیش بینی شده برای طرح های ارسالی به بانک های عامل ۳۲۰ میلیارد ریال است که در صورت پرداخت، ۴۰۹ فرصت شغلی جدید در این شهرستان فراهم می شود.
مختاری بیان کرد: ۶۲ طرح نیز در بانک های عامل به میزان ۸۷ میلیارد ریال انعقاد قرارداد شده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین ادامه داد: سهم این شهرستان برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی ۱۹۰ میلیارد ریال است که مبلغ اولیه ۹۵ میلیارد ریال تخصیص و به بانک های عامل ابلاغ شده است.
مختاری سهم این شهرستان برای اجرای طرح های فراگیر را ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.
وی توضیح داد: این میزان سهمیه شهرستان به غیر از اعتبارات ۲ نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی برای ایجاد شغل پایدار و فراگیر روستایی است.
شهرستان خمین دارای ۱۸۰ روستا با ۴۰ هزار نفر جمعیت روستایی است.
۷۲۷۷/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  ایجاد زیر ساخت جذب دانشجو معلم در استان مرکزی ضروری است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد