19:51:24 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۵ هزار دانش‌آموز در مسابقه درس‌هایی از قرآن مشارکت کردند
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی از مشارکت ۶۵ هزار دانش‌آموز در مرحله مقدماتی مسابقه درس‌هایی از قرآن در سطح مدارس استان خبر داد.
۶۵ هزار دانش‌آموز در مسابقه درس‌هایی از قرآن مشارکت کردند

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، مهدی دمنه اظهار کرد:۶۵ هزار دانشآموزدر مرحله مقدماتی مسابقه درسهایی از قرآن در سطح مدارس استان در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ مشارکت کردند.

وی افزود: در مرحله مقدماتی مسابقه درسهایی از قرآن تعداد ۶۵ هزار نفر از دانشآموزان دختر و پسر متوسطه نخستو دوم در سطح مدارس با همدیگر بهرقابت پرداخته بودند.

خبر جدید  ۱۷۸ زوج نیازمند با کمک کمیته امداد راهی خانه بخت شدند

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مرکزیاظهار کرد: مرحله استانی مسابقه درسهایی از قرآن با حضور ۳ هزار و۲۵۰ نفر از دانشآموزان متوسطه نخستو دوم در سطح مناطق آموزشی استان برگزار شد.

دمنه تصریح کرد: پس از برگزاری مرحله مقدماتی، یک بیستم دانشآموزان شرکتکننده در مرحله مقدماتی این رقابتها، مجوز حضور در مرحله نهایی را پیدا کردند.

خبر جدید  برفروبی 840 کیلومتر باند از محورهای استان

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مرکزیبیان کرد: از بین هر حوزه امتحانی فقط سه درصد از شرکتکنندگان که بالاترین نمره را کسب کردهاندبهعنوان نفرات برتر به مؤسسه درسهایی از قرآن برای تجلیل معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بیانیه گام دوم انقلاب، احیای امید اجتماعی در جامعه

تبليغات
بانک پاسارگاد