11:02:10 - سه‌شنبه 18 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۱ خانوار دارای معلول در خمین متقاضی مسکن هستند
خمین – ایرنا – رئیس بهزیستی خمین گفت: ۶۱ خانوار دارای معلول در این نهاد حمایتی از سرپناه مناسب برخوردار نیستند و متقاضی مسکن هستند.
۶۱ خانوار دارای معلول در خمین متقاضی مسکن هستند

« اسماعیل خانجانی» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۶ خانوادر متقاضی مسکن در این شهرستان دارای ۲ معلول یا بیشتر هستند که ۱۱ خانوار ساکن روستا و ۱۵ خانواردر شهر زندگی می کنند.
وی ادامه داد: برای سه خانوار دارای ۲ معلول در شهر و روستا واحد مسکونی ساخته و تحویل شده است.
رئیس بهزیستی خمین توضیح داد: ۳۵ واحد مسکونی در دست ساخت است که زمین آن تامین شده و پروانه ساخت و ساز برایشان صادر شده است.
خانجانی اظهار داشت: هشت واحد مسکونی دیگر نیز در مرحله پی ریزی، ۹واحد در مرحله سفت کاری و ۱۳ واحد دیگر در مرحله نازک کاری است.
وی یادآور شد: بر اساس میزان پیشرفت فیزیکی این واحدها تا کنون ۴۱۰ میلیون ریال به ۱۰ واحد تسهیلات پرداخت شده است.
رئیس بهزیستی خمین گفت: برای ساخت مسکن خانواده های دارای ۲ معلول، ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض پرداخت می شود و امتیازهای آب، برق، گاز و فاضلاب و مجوزساخت برای آنان رایگان است.
خانجانی افزود: خانواده های دارای ۲ معلول در روستا علاوه بر تسهیلات مشمول خانوارهای ساکن شهرها برای دریافت ۱۸۰ میلیون ریال تسهیلات چهاردرصدی به بنیاد مسکن معرفی می شوند و به همین میزان تسهیلات بلاعوض به آنان پرداخت می شود.
وی اظهار داشت: رویکرد این نهاد حمایتی توانمندسازی جامعه هدف است که در قالب برنامه هایی برای ایجاد اشتغال، واگذاری مسکن و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اجرا می شود.
هفت هزار نفر در خمین زیر پوشش نهاد حمایتی وخدماتی بهزیستی قرار دارند.
۹۹۳۰/۷۲۷۷/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  تئاتر جوان گرا ویژگی نمایش در خمین است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد