12:49:59 - پنج‌شنبه 16 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به گزارش ایرنا، عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل غله و سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در میزان تامین و توزیع کالاهای اساسی از قبیل گوشت قرمز منجمد، گوشت قرمز گرم، مرغ منجمد و گرم، برنج، شکر و تخم مرغ از مهمترین مسائلی بود که در این میزگرد مورد بررسی قرار گرفت. همچنین […]

به گزارش ایرنا، عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل غله و سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در میزان تامین و توزیع کالاهای اساسی از قبیل گوشت قرمز منجمد، گوشت قرمز گرم، مرغ منجمد و گرم، برنج، شکر و تخم مرغ از مهمترین مسائلی بود که در این میزگرد مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین نحوه نظارت و چگونگی برخورد با متخلفان از سوی دستگاه های مسئول از قبیل اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز در این میزگرد تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بررسی راهکارهای نظارتی و بازنگری در نحوه توزیع عالانه کالاهای اساسی، تغییر نگرش در فرهنگ مصرف خانوار، تدابیر دولت برای کنترل نوسانات بازار و واوکاوی مشکلات تولیدکنندگان کالا در این میزگرد مورد بررسی قرار گرفت.
«سعید فرخی» معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، «محمود نعمتی» مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی، «محمدرضا حاجی پور» رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، «جعفر اصغری» معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و «محمد جواد قربانیان» معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در این میزگرد خبری حضور داشتند.
همچنین «سلیمان رزاقی» مدیرکل تعزیرات حکومتی، «جواد حسنی» مدیرکل غله و خدمات بازرگانی، «حسن خزائی پور» مدیرکل روابط عمومی استانداری و «مجید آذر» معاون امور دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی نیز در این میزگرد حضور داشتند.
مشروح این میزگرد به زودی بر خروجی ایرنا استان مرکزی قرار می گیرد.
۳۰۱۷/۳۰۷۵


منبع ::

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فرهنگ نوعدوستی باید در جامعه نهادینه شود

تبليغات
بانک پاسارگاد