12:24:47 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان آشتیان آماده بهره برداری است
فرماندار شهرستان آشتیان گفت: ۴۰ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۱۳۱ میلیارد ریال در نقاط مختلف این شهرستان آماده بهره برداری است.  به گزارش برنا از اراک ، محمود حسنی  در جمع خبرنگاران افزود: ۱۴ طرح از مجموع این ۴۰ طرح، با اعتباری بیش از ۷۰ میلیارد ریال با حضور استاندار مرکزی […]
۴۰ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان آشتیان آماده بهره برداری است

فرماندار شهرستان آشتیان گفت: ۴۰ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۱۳۱ میلیارد ریال در نقاط مختلف این شهرستان آماده بهره برداری است.

 به گزارش برنا از اراک ، محمود حسنی  در جمع خبرنگاران افزود: ۱۴ طرح از مجموع این ۴۰ طرح، با اعتباری بیش از ۷۰ میلیارد ریال با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: طرح بهره برداری از دستگاه سی تی اسکن بیمارستان امام سجاد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای سرهرود با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، و آغاز عملیات اجرایی مجتمع شمال شرق آشتیان با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال مهمترین طرح های عمرانی دهه فجر آشتیان است.
حسنی بیان کرد: همچنین بازارچه دائمی صنایع دستی آشتیان در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال با ایجاد ۵۰ فرصت شغلی و بهره برداری از ۱۰ طرح برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از دیگر طرح های عمرانی آشتیان بود که با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید.
وی با بیان اینکه طرح های عمرانی و اقتصادی آشتیان ۳۳ فرصت شغلی مستقیم و ۳۳۰ فرصت شغلی غیر مستقیم به دنبال دارد بیان کرد: ۲۶ طرح دیگر نیز تا پایان دهه مبارک فجر از سوی مسئولان محلی و نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری می رسد.

خبر جدید  دانشجویان دانشگاه تفرش به اردوی راهیان‌نور اعزام شدند

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد