3:10:59 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۰۰ زندانی غیرعمد استان مرکزی آزاد شدند
اراک – ایرنا – مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی گفت: ۳۰۰ زندانی غیر عمد در این استان امسال با حمایت های خیران و پیگیری های این ستاد از زندان آزاد شدند.
۳۰۰ زندانی غیرعمد استان مرکزی آزاد شدند

«محمد حسن حسین بیگی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: مجموع بدهی این زندانیان بیش از ۴۲۸ میلیارد ریال بود که حدود ۳۰۰ میلیارد ریال آن از سوی شکات بخشیده شد.
وی ادامه داد: بیش از ۱۲ میلیارد ریال مجموع مطالبات شکات نیز از سوی خود زندانیان تامین شد و حدود ۱۰ میلیارد ریال آن نیز با تسهیلات از سوی موسسات مالی و اعتباری به زندانیان پرداخت شد.
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی ادامه داد: حدود ۳۰ میلیارد ریال از مجموع بدهی زندانیان نیز از سوی این ستاد پرداخت شد و خیران خاص حدود ۲۰ میلیارد ریال نیز برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کردند.
حسین بیگی اظهار داشت: تعداد زندانیان آزاد شده امسال استان مرکزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵۵ درصد رشد داشته است.
وی گفت: اکنون ۲۰۰ زندانی غیر عمد زندان های استان مرکزی برای آزادی چشم انتظار کمک های مالی خیران هستند.
شماره حساب هاب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران و ۶۰۲۰۰۶ نزد بانک کشاورزی برای کمک های مردمی در آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد دایر است.
۳۰۱۷/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  جلبک اسپیرولینا در هنرستان زکریای رازی مهاجران تولید شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد