11:43:22 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۱بهمن؛ آخرین فرصت اعمال تغییر در کمیته‌های مسابقات قرآن اوقاف
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به تشکیل کمیته‌های ستاد میزبانی از مرحله کشوری چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن گفت: افراد علاقمند به کار قرآنی در میزبانی مسابقات قرآن و عضویت در کارگروه‌ها، جابجایی در کمیته‌ها یا انصراف تا شنبه، ۲۱ بهمن فرصت دارند اقدم کنند. حجت‌الاسلام […]
۲۱بهمن؛ آخرین فرصت اعمال تغییر در کمیته‌های مسابقات قرآن اوقاف

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به تشکیل کمیته‌های ستاد میزبانی از مرحله کشوری چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن گفت: افراد علاقمند به کار قرآنی در میزبانی مسابقات قرآن و عضویت در کارگروه‌ها، جابجایی در کمیته‌ها یا انصراف تا شنبه، ۲۱ بهمن فرصت دارند اقدم کنند.

حجت‌الاسلام عبدالله حسینخانی، رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، با اشاره به تشکیل کمیته‌های چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف گفت: جلسه سه شنبه، ۵ دی ماه که با حضور پیشکسوتان، اساتید و مربیان قرآن در اداره‌کل اوقاف برگزار و فرم تکمیل اطلاعات و اعلام علاقمندی جهت حضور در کمیته‌های هفتگانه به مدعوین تحویل شد.
وی تصریح کرد: پس از تکمیل و دریافت فرم تکمیل اطلاعات کمیته‌های هفتگانه مدعوین، آموزش، پذیرش، متسابقین، فرهنگی، نمایشگاه و محافل جهت میزبانی از مرحله کشوری چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تشکیل و اعضای هر کمیته مشخص شد.

خبر جدید  لزوم نهادینه‌سازی تبلیغ صحیح خمس/ تبلیغ خمس مهم‌ترین وظیفه روحانیت

حجت‌الاسلام حسینخانی ادامه داد: دستورالعمل هر کارگروه مشخص و ابلاغ شده است، افراد علاقمند به کار قرآنی در میزبانی مسابقات قرآن و عضویت در کارگروه‌ها، جابجایی در کمیته‌ها یا انصراف تا شنبه، ۲۱ بهمن فرصت دارند اقدم کنند.
وی اظهار کرد: با اتمام مهلت درخواست‌های جابجایی و تغییرات نهایی، کمیته‌ها بسته شده و فعالیت‌های تخصصی آغاز می‌شود، سرگروه‌ها توسط اعضای کمیته انتخاب و شرح وظایف و جدول زمانبندی جلسات و توجیه اعضای زیر مجموعه در اسرع وقت اعلام می‌شود.

خبر جدید  ایجاد اغتشاش از سوی برخی نادان در کشوری که دارای تمدن دیرینه است جای تاسف دارد

حجت‌الاسلام حسینخانی با اشاره به اسکان متسابقین در مرحله کشوری مسابقات قرآن افزود: ظرفیت هتل‌ها در دو هفته اخیر توسط معاونت توسعه و پشتیبانی اداره‌کل اوقاف استان مورد بررسی قرار گرفته است، در ۲۰ روز آینده ظرفیت‌ها مشخص و در جلسه‌ای تصمیم نهایی اعلام می‌شود، برای تشکیل ستاد معین با حضور استاندار جلسه‌ای با استانداری و حضور ۲۷ دستگاه برگزار می‌شود.

خبر جدید  بودجه اراک حقیرانه پیش‌بینی می شود/ بودجه شهرداری اراک برابر حقوق یک ماه پرسنل شهرداری تهران است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد