اراک 365
۱۹:۲۴:۲۴ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰۰ زمین فوتبال در روستاهای پرجمعیت استان مرکزی احداث می‌شود
استاندار مرکزی گفت: با مذاکرات انجام‌شده با وزیر ورزش و جوانان تفاهم‌نامه ساخت ۱۰۰ زمین مینی فوتبال در روستاهای پرجمعیت  استان مرکزی استارت می‌خورد که با قطعی شدن این تفاهم‌نامه شاهد اقدام بسیار خوبی در استان می‌شویم.

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از خمین، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در نشست وزیر ورزش و جوانان با هیئتها و جامعه ورزشی در بیت امام(ره) با اشاره به ایجاد تفاهمنامه مابین استان مرکزی و وزارت ورزش و جونان اظهار داشت: در سفر وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی و با مذاکرات انجامشده با وزیر، تفاهمنامه ساخت ۱۰۰ زمین مینی فوتبال در روستاهای پرجمعیت استان مرکزی استارت میخورد، با قطعی شدن این تفاهمنامه شاهد اقدام بسیار خوبی در استان میشویم.

وی افزود: ساخت این زمینها از ابتدای سال ۹۸ آغاز و دوساله به اتمام میرسد، با مجمع نمایندگان استان، مسائل و مشکلات ورزش استان در این سفر به سمع و نظروزیر ورزش و جوانان رسید.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در حوزه جوانان هم اتفاقات خوبی میافتد به گونهای که امسال شاهد افتتاح خانه جوان شهرستان اراک بودیم، بهزودی خانه جوان شهرستان ساوهافتتاح و در سال ۹۸ هم خانه جوان شهرستان خمین افتتاح میشود.

آقازاده بیان کرد: امیدواریم در حوزه جوان هم شاهد اتفاقات بسیار خوبی باشیم، در سال ۹۷ میزان طلاق در استان مرکزی کاهش داشته که این مهم به سبب توجه مردم و افراد فرهنگدوست استان است.

وی عنوان کرد: اقدامات انجامشده در استان میتواند در افزایش آمار ازدواج و کاهش آمار طلاق موثر باشد، از وزیر ورزش و جوانان درخواست سفر در بهار سال آینده به استان مرکزی را داریم تا مسائل و مشکلاتی که نتوانستیم آنها را بازگو کنیم مطرح و بررسی شود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد شعار سال