اراک 365
۱۴:۰۵:۵۰ - یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرواز اراک – مشهد در دستور کار
معاون سازمان سنجش: پدیده‌ای با عنوان حذف کنکور نداریم و این که هرسال شایعاتی با عنوان حذف کنکور سراسری به وجود می‌آید کاملا از بین مردم و عده‌ای منفعت طلب صورت می‌گیرد

برقراری  پرواز اراک - مشهدبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکزی اراک؛استاندار مرکزی گفت: با اینکه پرواز تهران – اراک برقرار شد و حدود سه ماه از منابع مختلف برای استمرار خدمات این خط پروازی فعالیت های مختلفی انجام گرفت اما با استقبال شهروندان و بخش خصوصی مواجه نشد.

آقازاده در خصوص فعالیت فرودگاه اراک توضیح داد: اکنون پرواز رفت و برگشت از اراک به عسلویه انجام می شود و فرودگاه تعطیل نشده بلکه استمرار فعالیت بیشتر فرودگاه نیازمند پیش بینی تمهیداتی است.

وی اضافه کرد: تامین بخشی از نیازها مانند دستگاه شست و شو دهنده موتور و بدنه هواپیما در فصول سرد برای جلوگیری از یخ زدگی موتور هواپیما و امکانات ناوبری لازمه ادامه فعالیت فرودگاه اراک است.

استاندار مرکزی گفت: در صورت استقبال مردم از پرواز اراک – تهران این خط پروازی می تواند به عنوان پرواز مادر محسوب شود و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت استان دارد.

آقازاده اضافه کرد: راه اندازی خط پروازی اراک به عتبات عالیات و حج تمتع و عمره نیز در دستور کار قرار گرفته است.

۱۷هزار نفر و ۱۲تن بار از فرودگاه اراک در ۹ ماه ابتدای امسال جابجا شده است.

هواپیمای بوئینگ۷۳۷، فوکر۱۰۰ و ایرباس ۳۲۰ با دو شرکت ایران ایرو آسمان ناوگان حمل و نقل فرودگاه اراک را در باندی به طول سه هزار و ۷۰۰متر تشکیل میدهند.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد شعار سال