اراک 365
۱۱:۲۰:۴۶ - دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولتمردان برنامه های مهمی برای حفظ امنیت کشور تدوین کردند
استاندار مرکزی گفت: قدرت تدافعی و اقتدار نظامی دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران است که امروز امنیت پایدار این مرز و بوم را ضمانت می کند.

شعارسال: سید علی آقازاده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اراک در مصلی بیت المقدس این شهر افزود: دولتمردان ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب امنیت را از نان شب برای کشور واجب تر می دانستند و برنامه های مهمی در راستای حفظ امنیت کشور تدوین کردند.

وی ادامه داد: اکنون که ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، ایران اسلامی به برکت مجاهدت های جوانان غیور این کشور یکی از کشورهای مطرح موشکی دنیا محسوب می شود که این مهم امنیت عمومی را تضمین می کند.

استاندار مرکزی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با تقویت ظرفیت دفاعی خود نقطه مقابل هیچ کشوری نیست و ایران‌ در ۱۰۰ گذشته به هیچ کشوری تجاوز نکرده اما از آب و خاک و ناموس این مملکت دفاع جانانه خواهد کرد.

آقازاده بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در معرض تجاوز دشمنان قرار داشته و تقویت بنیه نظامی و موشکی کشور در ۴۰ سال گذشته باعث شده که هر گونه برنامه های تجاوزگرایانه دشمنان در نطفه خفه شود.

وی بیان کرد: برنامه های نظامی و تدافعی جمهوری اسلامی ایران به عنوان چالشی بزرگ برای قدرت های بزرگ جهان است و این مهم بزرگترین دستاورد ۴۰ ساله انقلاب اسلامی است.

استاندار مرکزی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران علاوه بر برنامه های دفاعی و فناوری صلح آمیز هسته ای، در علوم مختلف نیز سرآمد قدرت های بزرگ جهان است و در بسیاری از علوم جزو ۱۰ کشور جهان محسوب می شود.

آقازاده تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته در سیاست خارجی هم موفقیت های بسیاری به دست آورده و ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی چراغ راه کشورهای مختلف مسلمان و حتی غیر مسلمان قرار گرفته است.

وی در خصوص طرح های دهه مبارک فجر استان مرکزی نیز گفت: سال گذشته ۸۰۳ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر۱۰ هزار و ۳۵۰ میلیون ریال در این استان به بهره برداری رسید، اما امسال یک هزار و ۳۵۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۵ هزار میلیارد ریال در استان بهره برداری شد.

استاندار مرکزی بیان کرد: بسیاری از واحدهای صنعتی این استان که در سال های گذشته در حالت رکود به سر می بردند اکنون به برکت پیگیری های خانواده دولت در استان، مدیریت کارآمد و صبر و استقامت کارگران به چرخه تولید بازگشته اند.

آقازاده گفت: واحد تولیدی هپکو اراک که توان پرداخت مطالبات کارگران خود را نداشت اکنون به چرخه تولید بازگشته و روز گذشته با حضور رییس مجلس شورای اسلامی از ۱۵ دستگاه جدید این شرکت که در چهارماه گذشته تولید شده بود، رو نمایی شد‌.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار:۲۰بهمن۱۳۹۷ ، کدخبر: ۸۱۰۳۸۴: www.borna.news


منبع :: http://shoaresal.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد شعار سال