2:51:43 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۹ میلیارد ریال سهم ماهانه اعتبارات فقر مطلق در مرکزی است
اراک – ایرنا – معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: سهمیه این استان در برنامه ویژه حمایتی فقر مطلق دولت ماهانه ۱۹ میلیارد ریال است.
۱۹ میلیارد ریال سهم ماهانه اعتبارات فقر مطلق در مرکزی است

«محمدرضا شایسته جو» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حمایت از تیرماه امسال در قالب طرح تبصره ۱۴ با هدف حمایت ویژه از خانواده های درگیر با فقر مطلق صورت گرفته است.
وی توضیح داد: هفت هزار و ۵۰۰ خانوار در این استان در برنامه حمایتی ویژه دولت زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گرفتند که این روند پس از شناسایی و تشکیل پرونده برای خانواده های مشمول دایر شده است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی خاطرنشان کرد: این طرح از سوی دولت راهبری شده و در قالب آن کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مجاب شده اند که از محل هدفمند کردن یارانه ها به خانواده هایی که شاخص هاد فقر مطلق را دارند به صورت اورژانسی و ویژه کمک کنند.
شایسته جو توضیح داد: اوج شناسایی خانوارهای فقیر مطلق استان در آذرماه جاری با شمار پنج هزار خانوار بوده است که تمامی این افراد از مزایای طرح مذکور بهره مند شده اند.
۴۴ هزار خانوار تحت پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی قرار دارند که ۲۲ هزار نفر آنان زنان سرپرست خانوار هستند.
۶۰۱۳/

خبر جدید  نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز جوانان استان مرکزی معرفی شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد