11:59:16 - جمعه 1 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۷۸۶ طرح اشتغالزا برای مددجویان امداد استان مرکزی اجرا شد
اراک – ایرنا – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: یکهزار و ۷۸۶ طرح اشتغالزا با ۳۵۲ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال امسال برای مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی در استان اجرا شد.
۱۷۸۶ طرح اشتغالزا برای مددجویان امداد استان مرکزی اجرا شد

«قنبر موسی نژاد» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۷۲ درصد از اعتبارات تخصیص شده برای اجرای یکهزار و ۴۵۸ طرح اشتغالزای این نهاد حمایتی توسط منابع بانکی و بقیه از محل اعتبارات امداد استان تامین شده است.
وی اظهار داشت: ۸۷۳ فقره از این طرح ها برای مددجویان ساکن مناطق شهری و ۹۱۳ طرح در سطح روستاها اجرایی شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی یادآور شد: خانواده‌هایی هستند که قدرت ریسک اقتصادی ندارند و برای ایجاد اشتغال آنان تعامل با کارفرمایان، مؤسسات، شرکت‌ها و صنایع توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان انجام گرفته و در صورت به کارگیری این مددجویان ، کارفرمایان می توانند از امتیازات خاصی بهره‌مند می شوند.
موسی نژاد افزود: پیشگیری از انحراف سرمایه تحویلی به خانواده‌ها، کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان شاغل، افزایش سطح علمی و آگاهی مجریان طرح های اشتغال از طریق آموزش چهره به چهره توسط ناظران فنی، پیشگیری از بروز خسارت به طرح‌های اشتغال، آموزش بیمه و بازاریابی محصولات مددجویان از نقاط قوت بازدید های فنی و کارشناسی نظارت است.
وی ادامه داد: توانمند سازی تنها راهکار خروج مددجویان از چرخه حمایت است و اختصاص اعتبارات اشتغالزایی می تواند در این حوزه کارساز باشد.
۸۱ هزار و ۸۱۶ نفر در قالب ۴۴ هزار و ۸۲۴ خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره مند هستند.
۶۹۹۱/۶۰۱۳/

خبر جدید  106 طرح عمرانی و تولیدی در فراهان بهره برداری شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد