12:54:26 - جمعه 10 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۷ زندانی جرایم غیرعمد استان مرکزی آزاد شد
اراک – ایرنا – مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی گفت: ۱۷ زندانی جرایم غیر عمد در این استان امسال با حمایت های خیران و پیگیری های این ستاد از زندان آزاد شد.
۱۷ زندانی جرایم غیرعمد استان مرکزی آزاد شد

«محمدحسن حسین بیگی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، افزود: مجموع بدهی این زندانیان بیش از ۱۹ میلیارد ریال بود که حدود هشت میلیارد ریال آن از سوی ستاد رسیدگی به اموردیه و کمک به زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی تامین شده و بقیه آورده خود محکومان و بخشش شاکیان است.
وی ادامه داد: ۲۰۰ زندانی جرایم غیرعمد با میزان محکومیت ۲۵۰ میلیارد ریال در انتظار کمک های مردمی استان مرکزی هستند.
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان انتظار می رود میزان کمک های مردمی افزایش چشمگیری داشته باشد تا بتوان تعداد بیشتری از زندانیان غیر عمد را به آغوش خانواده برگرداند.
حسین بیگی اظهار داشت: برنامه های مختلفی از قبیل گلریزان در طول ماه مبارک رمضان در شهرستان های ۱۲ گانه استان مرکزی تدارک شده که به صورت مداوم انجام می شود.
شماره حساب های ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران و ۶۰۲۰۰۶ نزد بانک کشاورزی برای کمک های مردمی در آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد دایر است.
استان مرکزی ۱۲ شهرستان یک میلیون و ۴۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.
۳۰۱۷/۶۰۱۳/

خبر جدید  ریزش کوه جاده 2 روستای نوبران را مسدود کرد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد