2:51:42 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵ هزار قطعه ماهی زنده از استان مرکزی صادر شد
اراک – ایرنا – مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۱۵ هزار قطعه بچه ماهی قزل آلای زنده برای نخستین بار با نظارت اداره کل دامپزشکی این استان به خارج از کشور صادر شد.
۱۵ هزار قطعه ماهی زنده از استان مرکزی صادر شد

دکتر «محسن شانقی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این ماهی ها به عنوان نخستین محموله صادراتی از استان مرکزی در جریان سفر هیات دولت به ترکیه با تعامل انجام شده به این کشور صادر شده است.
وی ادامه داد: ۳۶۲ هزار و ۴۰۷ کیلوگرم گوشت مرغ منجمد امسال به کشورهای افغانستان و عراق صادر شده که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار برابر افزایش یافته است.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی یاد آور شد: ۹۳ هزار و ۶۸۲ کیلوگرم مرغ منجمد در ۹ ماه سال گذشته با نظارت این اداره کل به خارج از کشور صادر شده است.
دکتر شانقی افزود: ۴۶۸ هزار کیلوگرم پا و پنجه مرغ نیز در این مدت به کشور ویتنام صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال چهار برابر افزایش یافته است.
وی گفت: ۱۱۲ هزار کیلوگرم پا و پنجه مرغ در ۹ ماه سال گذشته با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی افزود: ۹۴۴ هزار و ۶۳۰ قطعه ماهیان زینتی و ۲ هزار و ۹۰۱ تن خوراک و مکمل طیور در سال جاری به کشورهای عراق و افغانستان صادر شده است.
دکتر شانقی ادامه داد: ۲۹۳ هزار کیلوگرم خوراک دام نیز از ابتدای سال جاری تاکنون با نظارت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی به کشور عراق صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.
استان مرکزی با ۱۲ شهرستان و یکهزار و ۵۳۹ روستا، دارای ۸۹۹ واحد پرورش طیور، ۴۹۱ واحد گاوداری صنعتی و ۱۹۱ واحد کارگاه پرورش آبزیان است.
۱۹۵۵/۶۰۱۳/

خبر جدید  16 واگن باری لبه بلند در شرکت فولاد درخشان اراک تولید شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد