12:05:15 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۴۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در ساوه پرداخت شد
ساوه – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ساوه گفت: ۱۴۷ هزار و ۶۴۴ میلیون ریال تسهیلات در سال جاری به منظور حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری این شهرستان پرداخت شد.
۱۴۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در ساوه پرداخت شد

« حسن حق پرست» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان تسهیلات در قالب ۲۰۷ طرح اشتغالزا به متقاضیان ساوه پرداخت شده است.
وی گفت: ۳۳۱ طرح اشتغالزا امسال به بانک های عامل ۳۳۱ارسال شد که رقم تسهیلات تقاضا شده آن ها معادل ۴۶۲ هزار و ۷۹۶ میلیون ریال بوده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ساوه خاطرنشان کرد: تسهیلات ۶۴ طرح اشتغالزا در این شهرستان توسط بانک کشاورزی، ۱۵ طرح از سوی بانک توسعه تعاون، ۲۷ طرح در پست بانک و ۶۲ طرح نیز از سوی صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده است.
حق پرست در خصوص تسیهلات مشاغل خانگی گفت: به ۵۹ متقاضی تسهیلات مشاغل خانگی امسال ۶ هزار و ۹۲۰ میلیون ریال پرداخت شد.
وی افزود: چهار هزار و ۴۹۰ کارگاه فعال، واحد تولیدی، کارگاه های کشاورزی مانند دامداری و باغداری ها در شهرستان ساوه مستقر هستند.
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی ساوه ادامه داد: ۲ هزار و ۴۲۱ نفر در این شهرستان امسال تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند و بر اساس بررسی های انجام شده ۹۳۰ کارت اشتغال مجاز برای اتباع کشور افغانستان در چارچوب قانون و مقررات صادر شد.
۵۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در قالب چهار شهر و ناحیه صنعتی در ساوه فعالیت دارد و شمار کارگران این قطب های صنعتی مهم کشور بالغ بر ۳۷ هزار نفر است.
۹۹۲۱/۶۵۳۹/۶۰۱۳/

خبر جدید  اقدام آمریکا علیه سپاه از منظر حقوق بین المللی اعتبار ندارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد