22:54:05 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۴ هزار نفر از استان مرکزی به مناطق عملیاتی اعزام شده اند
اراک – ایرنا – جانشین سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۱۴ هزار نفر امسال در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام‌ شده‌اند.
۱۴ هزار نفر از استان مرکزی به مناطق عملیاتی اعزام شده اند

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار « محسن گلشن زاده» روز یکشنبه در نشست خبری راهیان نور در اراک افزود: اینک آخرین مرحله از کاروان های راهیان نور در سال جاری در حال انجام است که بعد از برگزاری راهیان نور دانشجویی و دانش‌آموزی، اردوهای عمومی و تخصصی آغاز می شود.
وی بیان کرد: سرفصل برنامه های کاروان راهیان نور از اواخر فروردین ماه آغاز می‌شود و راهیان نور غرب، دانش‌آموزی، دانشجویی و راهیان نور عمومی از جمله این برنامه هاست.
سرهنگ گلشن زاده تصریح کرد: ۲ هزار و ۲۰۰ نفر در قالب راهیان نور غرب، پنج هزار و۵۰۰ نفر در قالب کاروان دانش‌آموزی، یک هزار و ۲۰۰ نفر با گروه دانشجویی و پنج هزار و ۲۰۰ نفر نیز به صورت هم به صورت عمومی به مناطق عملیاتی اعزام شده اند.
جانشین سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: اردوگاه شهید زین‌الدین در مقر لشگر علی بن ابی‌طالب(ع)، اردوگاه شهید باکری خرمشهر و اردوگاه شهید رحیم آنجفی نیز آماده میزبانی از زائران راهیان نور است.
وی افزود: ۲۱۰ نفر از نخبگان شامل اساتید برجسته دانشگاه ها، فرهنگیان و نخبگان علمی استان مرکزی در راهیان نور دریایی مناطق بوشهر، اسکله‌های دریایی و درنهایت نیروگاه بوشهر شرکت می‌کنند.
سرهنگ گلشن زاده با اشاره به منویات مقام معظم رهبری برای ترویج فرهنگ راهیان نورعنوان کرد: مقام معظم رهبری از کاروان راهیان نور به عنوان یک فناوری یاد کردند و تاکید فرمودند که از این فناوری برای پیشرفت و تعالی کشور استفاده شود.
وی گفت: راهیان نور همچون یک عملیات تأثیرگذار فرهنگی شناخته می شود و راهکار ارزشمندی برای انتقال فرهنگ شهدا و ایثارگران است.
جانشین سپاه روح‌الله استان مرکزی ادامه داد: زندگی در شرایط سخت، آشنایی با افتخارات شهدا و ایثارگران و کسب روحیه مقاومت ارمغان ارزشمند کاروان راهیان نور است.
پارسال بیش از هشت هزار دانش آموز از نقاط مختلف استان مرکزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس کشور اعزام شدند.
۳۰۱۷/۳۰۷۵

خبر جدید  دانش فنی ساخت کیت های آنالیز آب در استان مرکزی حاصل شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد