13:05:09 - شنبه 22 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲۶۵ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولیددر استان مرکزی پرداخت شد
اراک – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: یکهزار و ۲۶۵ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در سال جاری به واحدهای تولیدی صنعتی و کشاورزی این استان پرداخت شد.
۱۲۶۵ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولیددر استان مرکزی پرداخت شد

به گزارش ایرنا، «محمدرضا حاجی پور» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: تسهیلات رونق تولید استان مرکزی به ۶۴ واحد تولیدی کشاورزی و صنعتی تزریق شده است.
وی ادامه داد: پرداخت تسهیلات رونق تولید این استان از مرداد ماه امسال ابلاغ شد و تاکنون ۴۰۵ واحد صنعت، کشاورزی و گردشگری برای بهره مندی از مزایای آن در سامانه بهین یاب سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نامنویسی کرده اند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: ۲۳۴ مورداز مجموع ۴۰۵ واحد متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت، ۱۵۷ مورد در بخش کشاورزی و بقیه در بخش گردشگری بوده اند.
وی ادامه داد: ۱۳۹ مورد از متقاضیان دریافت تسهیلات رونق تولید با میزان هشت هزار و ۹۲۷ مورد تسهیلات درخواستی به بانک های عامل معرفی شدند که تاکنون ۵۳ مورد به میزان یکهزار و ۱۷۱ میلیارد ریال تسهیلات خود رت دریافت کردند.
حاجی پور افزود: سه واحد صنعتی استان مرکزی نیز برای دریافت تسهیلات بازسازی و نوسازی عوامل تولید در سامانه بهمین یاب نام نویسی کردند که با معرفی به بانک های عامل ۷۳ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
وی ادامه داد: هشت واحد خدمات کشاورزی نیز با معرفی به بانک های عامل به میزان ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: سه طرح گردشگری نیز برای دریافت تسیهلات به سامانه بهین یاب این سازمان مراجعه و نام نویسی کرده اند که ۲ واحد به میزان ۴۸ میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شده اند.
وی اظهار داشت: پرداخت ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی استان مرکزی در سال جاری هدفگذاری شده و متقاضیان باید در اسرع وقت درخواست خود را در سایت بهین یاب به آدرس www.Behinyab.ir ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه های سایت سازمان نسبت به تکمیل و ارسال پرسش نامه های تکمیلی اقدام کنند.
حاجی پور اضافه کرد: بر اساس ابلاغ بانک مرکزی به مدیران بانک های دولتی و غیر دولتی، واحدهای تولیدی معرفی شده به بانک ها از شرط نداشتن بدهی غیرجاری و چک برگشتی مستثنی هستند.
وی ادامه داد: تسهیلات رونق تولید در بخش های سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی پرداخت می شود.
هشت هزار و ۵۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در سال گذشته به ۹۹۱ واحد صنعتی و کشاورزی استان مرکزی داده شد.
استان مرکزی به عنوان دومین قطب صنایع مادر تخصصی و چهارمین قطب صنعت کشور مطرح است و در زمینه تنوع تولیدات صنعتی رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.
۳۰۱۷/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  مقررات متضاد در هیات تطبیق قوانین تعیین تکلیف می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد