13:29:24 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰۴ هزار و ۵۳۱ کیلوگرم مواد خام دامی غیر مجاز در اراک کشف شد
اراک – ایرنا – رئیس شبکه دامپزشکی اراک گفت: ۱۰۴ هزار و ۵۳۱ کیلوگرم مواد خام دامی امسال در این شهرستان کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
۱۰۴ هزار و ۵۳۱ کیلوگرم مواد خام دامی غیر مجاز در اراک کشف شد

«محمدرضا جوانمرد» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۱۹ هزار و ۱۹۹ مورد بازدید در سال جاری توسط بازرسان بهداشتی این شبکه از مراکز تولید، بسته بندی و عرضه محصولات خامی این شهرستان انجام و ۵۳ هزار و ۳۷۳ کیلوگرم فرآورده خام دامی کشف، ضبط و از چرخه مصرف انسانی خارج شده است.
وی یادآور شد: ۶۷ متخلف بهداشتی امسال به مراجع قضایی معرفی شده است و علاوه بر آن ۳۸۱ مورد نمونه برداری از واحدهای تولید، نگهداری و عرضه محصولات خام دامی انجام شد.
رئیس شبکه دامپزشکی اراک یاد آور شد: ۶۳ هزار و ۱۶۰ راس دام سبک و سنگین نیز امسال در کشتارگاه های این شهرستان کشتار و چهار هزار و ۵۷ تن گوشت قرمز از آن ها استحصال شده است.
جوانمرد ادامه داد: ۱۹ هزار و ۳۸۷ کیلوگرم گوشت غیر قابل مصرف در کشتارگاه اراک معدوم شد.
وی اظهار داشت: یک میلیون و ۹۱۱ هزار قطعه طیور نیز امسال در کشتارگاه طیور شهرستان اراک کشتار شد و ۲ هزار و ۳۴۵ تن گوشت سفید از در کشتار این شهرستان استحصال و ۳۱ هزار و ۷۷۱ کیلوگرم گوشت غیربهداشتی طیور نیز معدوم شد.
رئیس شبکه دامپزشکی اراک از شهروندان خواست که از خرید مرغ و طیور از دست فروشان و خودروها دوره گرد داخل شهر و روستاها خودداری کنند و در صورت مشاهده این افراد مراتب را با پلیس ۱۱۰ و یا شبکه دامپزشکی شهرستان اراک اطلاع رسانی کنند.
کلانشهر اراک با ۶۵۰ هزار نفر جمعیت از سه بخش مرکزی و ساروق و معصومیه تشکیل شده است.
۱۹۵۵/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  گواهی حمل 5521 راس دام در استان مرکزی صادر شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد