11:59:48 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌‌استان مرکزی کمترین تنش‌ها را در پرداخت حقوق کارگران داشت
استاندار مرکزی با بیان اینکه این استان کمترین تنش‌ها را در پرداخت حقوق کارگران داشت، گفت: ‌پیمانکارها در شهرداری‌ها باید بعد از کارگران حقوق بگیرند و شهرداری مستقیم حقوق کارگران را واریز کند‌.
‌‌استان مرکزی کمترین تنش‌ها را در پرداخت حقوق کارگران داشت

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، سیدعلی آقازاده شامگاه چهارشنبه درهمایش روز کارگر با اشاره به نقش کارگران اظهارداشت: تلاش و ایستادگی کارگران در برابر تحریمها نشان داد که سربازان جنگ اقتصادی کارگرانی هستند که با عشق و علاقه به کشور و سرزمینشان در واحدهای تولیدی با رونق تولید، افزایش تولید و کیفیت در صحنه در جنگ هستند.

وی افزود: شرایط سخت حاکم بر جامعه کارگری و دیگر اقشار جامعه قابل انکار نبوده و کسی مقصر نیست، دولت، حکومت و همه سران نظام دغدغه دارند و در تلاشند که این مشکلات کمتر شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: قدرت بزرگ جهانی با همه اختیار و زورش به جنگ مردمی آمده که خواهان استقلال هستند، اما کارگران کارخانه در سال گذشته با همه سختیها دارای فهم بالا هستند و میدانند اگر امروز در کارخانه و تشکیلاتی مشکلاتی وجود دارد سرچشمه از دولت و مسئول و کارفرما ندارد بلکه سرچشمه از گروهی است که نمیخواهند ایران با این اهداف و در مسیر استقلال حرکت کند.

خبر جدید  آغاز طرح محرومیت‌زدایی زودبازده در استان مرکزی به روایت تصویر

آقازاده بیان کرد: تاریخ گواه میدهد که مردم ایران مهماننواز و صلحطلب هستند اما وقتی نمیگذارند مردم و نظام راهی را که انتخاب کرده ادامه دهند و زندگی کند باید مقابله کنیم.

وی ادامه داد: برجام قراردادی کاملا منطقی و در چارچوب قوانین و منافع ملت ایران است و دستاورد بزرگی بود اما دشمنان نمیخواهند مردم ما در رفاه باشند، رئیس جمهور یک کشور کنار میکشد و مشکلات فراوانی برای ما و کشورهای اروپایی ایجاد کند.

استاندار مرکزی عنوان کرد: قانون جنگل در قرن ۲۱ توسط آمریکا اجرا میشود و کشورهای دیگر را از خرید نفت ایران ممنوع میکند، در این شرایط مردم ایران در مقابل حرف زور میایستند.

خبر جدید  ضعف موجود در تامین و توزیع نهاده‌ها از جمله مشکلات در استان مرکزی بوده است

آقازاده خاطرنشان کرد: سالانه ۴۰۰ میلیارد دلار صعودیها هزینه جنگ اقتصادی بر علیه ایران میکنند و هزینه جنگ آمریکا را عربها تامین میکنند، عربها روزانه ۱۱ میلیون بشکه از ذخایر نسلهای آینده ملت خود برای تامین هزینه جنگ اقتصادی علیه ایران استخراج میکنند، این فشارها سقفی دارد اسراییل و عربستان تا کی میتوانند این مبلغ را تامین کنند، قطعا با شکست مواجهه میشوند.

وی تصریح کرد: مشکلات جوامع کارگری را می دانیم اما آزادی، آزاد اندیشی و جوانمردی هزینه دارد، این جنگ اقتصادی به ضرر غربیها و عربستان نیز هست.

استاندار مرکزی ادامه داد: در استان مرکزی و شهرستان ساوه مردم باید این موضوعات را درک کنند و علی رغم مشکلات اقتصادی حمایت کنند، خیلی از واگذاریهایی که در صنایع صورت گرفته به دلیل سو مدیریت بو ده است.

خبر جدید  ۲۲ درصد از پست معاونین مدارس در استان مرکزی خالی بوده است

آقازاده بیان کرد: واگذاریها در کشور یکی از دغدغههایی است که رهبری نیز دارند و تاکید دارند که به اهلش داده شود اما کارخانههای از جمله مقره سازی به اهلش داده نشد، هرگاه بین دولت و ملت اتحاد و همبستگی باشد هرمشکلی هرچند بزرگ برطرف میشود، اختلافها و دو دستگیها قبل از دشمن (آمریکا) به ما ضربه میزند.

وی افزود: در پایان سال ۹۷ کمترین تنشها را در پرداخت حقوق کارگران داشتیم، پیمانکارها در شهرداریها باید بعد از کارگران حقوق بگیرند و شهرداری مستقیما حقوق کارگران را واریز کند، باید با تدبیرها و راهکارهای مدیریتی باید مشکلات کارگران را برطرف شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد