20:07:14 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌۱۰ میلیارد تومان تسهیلات ‌فنی و اعتباری به استان مرکزی تخصیص یافت
رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی گفت: تسهیلات اشتغالزایی به نام کمک‌های فنی و اعتباری به دستگاه‌ها ابلاغ کردیم، اما آن زمان چون تخصیص آن اسناد خزانه بود، بانک‌ها رغبتی به عقد قرارداد نداشتند، خوشبختانه الان ۱۰ میلیارد تومان تخصیص نقدی آمده است.
‌۱۰ میلیارد تومان تسهیلات ‌فنی و اعتباری به استان مرکزی تخصیص یافت

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، رقیه یادگاری ظهر امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به توسعه اشتغال پایدار اظهار داشت: کارگروه اشتغال به عنوان یک سیاستگذار در بحث اشتغال بیشتر باید روی بحث ایجاد اشتغال پایدار برنامهریزی کند، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه آن نیازمند توسعه متعادل بخشهای اجتماعی و اقتصادی است.

وی افزود: ایجاد اشتغال صرفا در یک بخش برای مثال بخش کشاورزی اگر بدون توجه به خدمات و پشتیبانی تولید، مثل خدمات انبار، خدمات عمومی و غیره انجام شود، متاسفانه بحث جلوگیری از مهاجرت و ایجاد اشتغال پایدار محقق نمیشود.

رئیس مدیریت و برنامهریزی استان مرکزی تصریح کرد: کارگروه اشتغال باید با اطلاعرسانی بیشتر برای باید تلاش برای جذب سرمایهگذار در بخشهای دیگر برای ایجاد اشتغال پایدار، توسعه پایدار و درنهایت جلوگیری از مهاجرت داشته باشد.

خبر جدید  امام جمعه اراک: مدیری که توان حل مشکلات مردم را ندارد باید پست خود را ترک کند

یادگاری با اشاره به کمکهای فنی و اعتباری گفت: تسهیلات اشتغالزایی به نام کمکهای فنی و اعتباری در قانون بودجه داشتیم که به دستگاهها ابلاغ کردیم، اما آن زمان چون تخصیص آن اسناد خزانه بود، بانکها خیلی رغبت به عقد قرارداد نداشتند، خوشبختانه به منظور این تسهیلات الان ۱۰ میلیارد تومان تخصیص نقدی آمده است.

۵۳۷ نفر از اعتبارات اشتغالزایی بهزیستی دریافت کردهاند

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی هم در این جلسه با اشاره به اعتبار ابلاغی به بهزیستی در قالب اشتغال روستایی گفت: از مجموع ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار ابلاغی بهزیستی استان مبلغ ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیصی بوده که ۶۶۹ نفر معرفی به بانک داشتیم

خبر جدید  پویش مردمی «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» در اراک راه‌اندازی شد

زهرا امینی بیان کرد: تاکنون ۵۳۷ نفر از اعتبارات اشتغالزایی بهزیستی دریافت کردهاند که بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان معادل حدود ۹۳ درصد اعتبار سازمان بهزیستی بوده که جذب شده است.

وی ادامه داد: کل اشتغالهای جدیدی که امسال در سامانه پرتال و رصد داریم شامل یکهزار و ۱۵ نفر اشتغال جدید و اشتغال تثبیتی یکهزار و ۴۳ نفر و درمجموع دو هزار و ۵۸ نفر است که در سامانه رصد هم ۵۴۳ نفر ثبتشده داریم این دوگانگی آمار به استفاده برخی از مددجویان از سایر منابع سازمان برای اشتغال برمیگردد.

خبر جدید  هیئت رئیسه روابط عمومی استان مرکزی برنامه عملیاتی سال ۹۸ خود را تدوین کنند

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی عنوان کرد:از ۸۶ طرحی که به کارگروه ملی در قالب سامانه کارا ارجاع شده بود بعد مکاتبات، ۱۹ طرح در مرحله توزیع بانکهای استان با اعتبار بیش از ۷۰۰ میلیون تومان قرار گرفته است.

«مجید نیکیملکی» مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایهگذاری استانداری مرکزی با اشاره به ضرورت درنظر گرفتن تخصیص بانکها در زمینه پرداخت تسهیلات گفت: با شتابی که طرحها را مصوب کردیم نگرانی در بانکها برای روند تخصیص وجود دارد که این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد