۱۱:۲۷:۵۴ - پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌ساعات کاری ادارات استان مرکزی ‌تغییر می‌کند‌
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: ساعات کاری ادارات استان مرکزی در راستای کاهش بار مصرف انرژِی تغییر می‌کند.
‌ساعات کاری ادارات استان مرکزی ‌تغییر می‌کند‌

محمد الهداددر گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به نزدیک شدن دوران پیک مصرف برق اظهار داشت: علیرغم اینکه بارندگی و وضعیت سدها خوب بوده اما با توجه به ارزان بودن قیمت برق نگران افزایش مصرف هستیم به همین سبب جلسهای در رابطه با آمادگی پیک بار در استانداری تشکیل داده و بحثهایی در رابطه با مدیریت مصرف صنایع و کشاورزان و سایر اصناف انجام شد.

وی افزود: حدود پنج میلیارد تومان در سال گذشته، پاداش همکاری به صنایع و کشاورزان داده شد، کسانی که در پیک همراهی داشته، مصرف آنها کمتر شده و یا کشاورزانی که در روز برق را در پیک مصرف نکردند، در آن ماه به آنها بخشودگی خورده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: امسال همه فرصتهای تشویقی برای مشترکان در نظر گرفته و دادهایم در ضمن بحث تغییر ساعات اداری نیز یادداشت شد که از ابتدای خرداد برنامه آن انجام میشود،در فصل پیک نیز احتمالا تغییر ساعات اداری انجام میشود.

الهداد ادامه داد: برای گذر آسان از پیک مصرف نیاز به همکاری مردم داشته که به شرط همکاری مردم در بخشهای مختلف انشاءالله خاموشی در تابستان امسال نداریم.

وی بیان کرد: افزایش نرخ برق برای مصرفکنندگان معمولی و کم مصرف هفت درصد بوده که این افزایش مقدار بسیار کم بوده، نرخ برق کشور در سبد خانوار بسیار ارزان بوده و همین ارزانی سبب اصراف شده که هم برخلاف تعالیم اسلامی و هم برخلاف فرهنگ ایرانی است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد