19:32:27 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌انتقاد آیت‌الله ‌دری‌نجف‌آبادی از روند نادرست واگذاری صنایع در استان مرکزی
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با انتقاد از روند نادرست واگذاری صنایع گفت: واگذاری نادرست‌، صنایع بزرگ کشورمان را با مشکلات فراوانی روبه‌رو کرد.
‌انتقاد آیت‌الله ‌دری‌نجف‌آبادی از روند نادرست واگذاری صنایع در استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیتالله قربانعلی دری نجفآبادی صبح امروز در خطبههای نماز باشکوه عید فطر در مصلی بیتالمقدس اراک با انتقاد از روند نادرست واگذاری صنایع اظهار داشت:واگذارینادرست، صنایع بزرگ کشورمان را با مشکلات فراوانی روبهرو ساخته و این درحالی است که بهرهمندی صحیح از این ظرفیتها نیازمند مدیریت درست و برنامهریزی دقیق و جامع است.

وی افزود: بنابراین در این مسیر مردم باید کمک کنند چراکه با تکیه بر این ظرفیتها قطعا میتوان بر توطئهها و تحریمها فائق آمد.

دری نجفآبادی اضافه کرد: رونق تولید، مقابله با قاچاق، فساد و بیبند و باری و آسیبهای اجتماعی دغدغههای رهبری هستند و برای رفع آنها باید تلاش و فداکاری کنیم.

امام جمعه اراک با اشاره به خط استکبارشکن امام راحل گفت:یکی از توفیقات الهی مقابله با آمریکا، رژیم صهیونیستی بوده وحفاظت و صیانت از آرمانهای بنبانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری امری ضروری و لازم به شمار میرود.

وی افزود: همان طور که رهبرمعظم انقلاب در بیانات اخیر خود در خصوص مقاومت فرمودند، آنچه در ۴۰ سال گذشته سبب موفقیت، عزت و پیروزی ملت ایران شده موضوع مقاومت بوده زیرادر شرایط فعلی و در مقابل فشارها و دشمنیهای دشمنان دو راه بیشتر نداریم.

دری نجفآبادی تصریح کرد: پذیرش سازش و تسلیم یک راه است که منتهی بهذلت، نکبت، اسارت و تسلط دوباره بیگانگان و دشمنان زیادهخواه بر این کشور است و راه دیگر نیز ایستادگی در برابرزیادهخواهیهای آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود به شمار میرود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: برکاتی که امروز در کشور شاهد هستیم حاصل همین مقاومت و پایداری است چراکهاگر امروز در صنایع نظامی در منطقه و جهان خودکفا و صاحب اقتدار هستیم، از نیروهای مسلح مقتدر برخورداریم، جوانان کشورمان درس شهادت و ایثار را آموختهاند و میتوانیم بسیج ۲۰ میلیونی تشکیل دهیم، همه به برکت انقلاب و دوران دفاع مقدس است.

درینجف آبادی خاطرنشان کرد: در دوران جنگ جهانی اول و دوم در نتیجه بیکفایتی رضاخان و قجرها ذلیل ترین ملت ها بودیم و این کشور غارت و اشغال شد اما در دوران ۸ ساله دفاع مقدس ملت ایران ایستادگی کردند و هرچند هزاران شهید را تقدیم کردیم اما توانستیم دشمن را از خانه بیرون کنیم واگر در برابر داعش مقاومت نمیکردیم و اگر عراق و سوریه در مقابل داعش ایستادگی نمیکردند، امروز داعش پشت مرزهای ما ایستاده بود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به تخریبها و استفاده نادرست از فضای مجازیگفت: توهین به بزرگان دین و تفرقه افکنی که نمونه های آن در فضای مجازی مشاهده می شود، همچون سم برای جامعه و گناه کبیره است.

انتهای پیام/ش


منبع :: ‌انتقاد آیت‌الله ‌دری‌نجف‌آبادی از روند نادرست واگذاری صنایع در استان مرکزی

خبر جدید  اتاق فکر بانوان و خانواده استان مرکزی شکل گرفت
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد