13:02:44 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی؛ تجلی ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران
گروه سیاست و اقتصاد – نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با صدور بیانیه‌ای، نهم دی‌ماه را تجلی ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان عنوان کرد.
۹ دی؛ تجلی ولایت‌مداری و بصیرت ملت ایران

9 دی؛ تجلی ولایتمداری و بصیرت ملت ایران

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، آیتالله قربانعلی دری نجفآبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور بیانیهای، نهم دیماه را تجلی ولایتمداری و بصیرت ملت ایران از توطئههای دشمنان عنوان کرد.
در این بیانیه آمده است: ملت انقلابی و وقتشناس ایران اسلامی در نهم دیماه سال ۱۳۸۸ به جهانیان اعلام کردند که حفظ جایگاه ولایت فقیه و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خط قرمز این ملت است و دشمنان باید بدانند که ملت تا آخرین قطرههای خون خود از نظام اسلامی و ولایت فقیه پشتیبانی میکنند.
در ادامه این پیام آمده است: مردم با حضور آگاهانه خود در این حماسه تاریخی نشان دادند که هر زمان نظام و کشور به آنها نیاز دارد در صحنه هستند و با ارزشها و آرمانهای این نظام مقدس با هیچ قدرتی شوخی ندارند.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: مردم ایران در حماسه ۹ دی، با بصیرت و آگاهی منحصر بفرد خود مهرههای پنهان دشمنان را شناسایی کردند و آنها را به انزوا کشاندند و اثبات کردند نه تنها در جنگ سخت، بلکه در عرصه جنگ نرم نیز در صحنه هستند و حماسه خلق میکنند.
در این بیانیه تصریح شده است: بصیرت، هوشمندی، دشمنشناسی، ولایتمداری و حضور بالنده و بهنگام ملت ایران و اقتدار و صلابت مقام معظم رهبری همواره توطئههای دشمنان را نقشبرآب کرده و بعد از این نیز با پشتیبانی ملت از ولایت هیچ قدرتی نمیتواند به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی صدمه بزند.
در پایان این بیانیه آمده است: اینجانب از ملت غیور و انقلابی استان مرکزی دعوت میکنم تا با حضور خود در آیین گرامیداشت نهم دی ماه که در ۳۳ نقطه استان مرکزی برگزار میشود شرکت کرده تا یکبار دیگر دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی بدانند که ملت با تمام قوا پشتیبان نظام و مقام معظم رهبری است.
انتهای پیام


منبع :: http://markazi.iqna.ir

خبر جدید  سخن‌نگاشت/ دهه فجر؛ تجسم اراده و عظمت امام بزرگوار
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد