۱۹:۲۲:۱۷ - پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۷۶ طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی موفق به اخذ تسهیلات به مبلغ ۱۲۸ میلیارد تومان شدند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: یک‌هزار و ۲۲۰ طرح با رقم ۲۱۴ میلیارد تومان در قالب اشتغال روستایی در بانک‌های عامل مصوب شده است که ۹۷۶ طرح تاکنون موفق به دریافت تسهیلاتی به مبلغ ۱۲۸ میلیارد تومان شده‌اند.
۹۷۶ طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی موفق به اخذ تسهیلات به مبلغ ۱۲۸ میلیارد تومان شدند

محمدتقی آبایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به تسهیلات اشتغال روستایی در استان مرکزی اظهار داشت: یکهزار و ۷۹۳ طرح به منظور تسهیلات اشتغال روستایی به مبلغ ۳۴۶ میلیارد تومان در بانکهای عامل داریم.

وی افزود: از این تعداد طرح ۵۷۳ طرح در دست بررسی و یکهزار و ۲۲۰ طرح هم با رقم ۲۱۴ میلیارد تومان در بانکهای عامل مصوب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: مبلغ طرحهای مصوبشده در بانکهای عامل معادل ۹۷ درصد کل سهمیه ابلاغی به استان است در واقع طرحهای مصوب در بانکها برابر رقم است که برای این کار داریم.

آبایی بیان کرد: پیشبینی میکنیم که با پرداخت این مقدار تسهیلات سه هزار و ۲۲۸ فرصت شغلی جدید در استان مرکزی ایجاد شود.

وی ادامه داد: از تعداد طرحهای مصوبشده هم ۹۷۶ طرح تاکنون موفق به دریافت تسهیلاتی به مبلغ ۱۲۸ میلیارد تومان شدهاند که به دنبال آن پیشبینی ایجاد دو هزار و ۲۹۹ فرصت شغلی در روستاهای استان مرکزی را داریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی عنوان کرد: برنامه جدید تسهیلات اشتغال روستایی هم انشاءالله در اعتبارات سال ۹۸ مصوب و ابلاغ میشود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد