11:49:05 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۰۰ طرح عمرانی در حوزه محرومیت‌زدایی در استان مرکزی اجرا شد
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه ۹۰۰ طرح عمرانی در حوزه محرومیت‌زدایی در استان مرکزی اجرا شد گفت: ۵.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در بسیج سازندگی استان مرکزی پرداخت شد.
۹۰۰ طرح عمرانی در حوزه محرومیت‌زدایی در استان مرکزی اجرا شد

به گزارشخبرگزاری تسنیم از فراهان، امید محترمی عصر امروز در کارگاه بسیج سازندگی در شهرستان فراهان با اشاره به پرداخت تسهیلات به بخش اشتغال در بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار داشت: در سال ۹۷ بالغ بر ۵٫۵ میلیارد تومان تسهیلات در بخشهای مختلف اشتغالزایی، صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی در مجموعه بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی پرداخت شد.

وی افزود: این میزان تسهیلات به متقاضیان در ۱۰ کارگاه کوچک و با اشتغالزایی برای ۶۰۰ نفر در مجموعه بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی پرداخت شده است.

خبر جدید  سفر وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی به روایت تصویر

محترمی بیان کرد: در مجموع، تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در بخشهای چهاردهگانه شامل صنایع دستی، پرورش مرغ بومی، شترمرغ، ماهی، دام سنگین، زنبور عسل، صنایع تبدیلی، محصولات گلخانهای، تولید و کشت قارچ، زعفران، گیاهان دارویی و همچنین داربستی سازی باغات انگور به درخواستکنندگان تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال در استان مرکزی در سال۹۸ گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی بسیج سازندگی سپاه استان مرکزی امسال نیز تداوم یافته و متقاضیان دریافت این تسهیلات میتوانند به بسیج سازندگی استان و یا هر یک از شهرستانهای استان مراجعه کرده وطرحهای اشتغالزایی خود را ارائه دهند تادر صورت تامین و تخصیص اعتبارات، از این تسهیلات بهرهمند شوند.

خبر جدید  محموله کمک‌های سپاه استان مرکزی به ‌گلستان و مازندران ارسال شد

محترمی با اشاره به طرحهای محرومیتزدایی بسیج سازندگی افزود: در حوزه محرومیتزدایی در استان مرکزی بالغ بر ۹۰۰ طرح عمرانی در بخشهای مختلف لایروبی قنوات، ساخت پل، انتقال و آب رسانی به روستاها و بخش کشاورزی، ساخت استخر مناطق محروم استان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این طرحها در حوزه محرومیتزدایی در سطح استان مرکزی،با صرف اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیاردتومان و طول دوره شش ساله صورت گرفته است.

خبر جدید  ۳۵۰۰کیلومتر از راه‌های استان مرکزی برف‌روبی شد

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: این اعتبارات به صورت ۵۰ درصد اعتبارات داخلی سپاه و الباقی در قالب هزینه از سوی خیران و سازمانها و نهادی اجرایی استان مرکزی تامین اعتبار شده است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد