3:28:48 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۴ مجوز اکتشاف و بهره برداری معدنی طی سال جاری در مرکزی صادر شد
اراک- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۸۴ مجوز اکتشاف و بهره برداری معدنی طی سال جاری در استان مرکزی صادر شده است.
۸۴ مجوز اکتشاف و بهره برداری معدنی طی سال جاری در مرکزی صادر شد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حاجی پور عصر یکشنبه در نشست شورای معادن استان مرکزی در اراک اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان خود از معادن به عنوان یکی از ظرفیت‌های مهم به منظور جایگزینی برای درآمدهای نفتی کشور یاد کرده اند و در همین راستا بایستی شرایط فراهم گردد تا فعالیت معادن گسترش یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی افزود: استان مرکزی از نظر پتانسیل‌های معدنی ظرفیت مطلوبی دارد که بایستی از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره گرفته شود.

وی بیان کرد: در همین راستا پیگیری و تلاش برای فعال سازی معادن غیرفعال استان مدنظر قرا ر گرفته تا بتوان در این حوزه بیش از پیش درآمدزایی و ایجاد اشتغال کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خاطرنشان ساخت: در استان مرکزی ۵۰۰ معدن فعال وجود دارد و از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۴ پروانه اکتشاف و بهره برداری معدنی شامل ۵۲ مجوز اکتشاف و ۳۲ مجوز بهره برداری توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی صادر شده است.

حاجی پور تصریح کرد: چنانچه صاحبان معادن نسبت به مصوبه‌ای در این حوزه اعتراض داشته باشند، می‌بایست از طریق دیوان عدالت اداری شکایت خود را اعلام کنند. البته طبق قانون مصوبات شورای معادن بایستی اجرایی شود و در تصویب این مصوبات نیز تمام مسائل و شرایط موجود معدن کاران در نظر گرفته می‌شود.

کد خبر ۴۵۷۰۷۸۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رشد 37 درصدی درآمدهای کمیته امداد استان مرکزی

تبليغات
بانک پاسارگاد