10:26:47 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶ پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان تفرش به بهره برداری رسید
به گزارش خبرنگار مهر، این طرح ها که صبح دوشنبه و در پنجمین روز از دهه فجر بهره برداری شد، شامل افتتاح پروژه های دانشگاه تفرش و آغاز عملیات اجرایی ساختمان مرکزی این دانشگاه، افتتاح عملیات آبخیزداری حوزه آبگرم، افتتاح پروژه اورژانس بیمارستان والفجر، افتتاح خانه بهداشت روستای بازرجان، گازرسانی به روستای طریز آباد، آبرسانی […]
۶ پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان تفرش به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار مهر، این طرح ها که صبح دوشنبه و در پنجمین روز از دهه فجر بهره برداری شد، شامل افتتاح پروژه های دانشگاه تفرش و آغاز عملیات اجرایی ساختمان مرکزی این دانشگاه، افتتاح عملیات آبخیزداری حوزه آبگرم، افتتاح پروژه اورژانس بیمارستان والفجر، افتتاح خانه بهداشت روستای بازرجان، گازرسانی به روستای طریز آباد، آبرسانی به چند روستای تفرش و افتتاح سایت مخابرات منطقه رودبار بود.

براساس این گزارش همچنین دیدار با خانواده شهید محمد تقی سعدی، حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و بازدید از مرکز توانبخشی سینا(اوتیسم) از دیگر برنامه های استاندار مرکزی به سفر در شهرستان تفرش است.

بهره برداری از دو طرح دانشگاه تفرش شامل افتتاح ساختمان کلاس ها در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع در سه طبقه با تامین اعتبار به مبلغ پنجاه میلیارد ریال و افتتاح سایت مهارت برق با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال مشتمل بر دو بخش شبکه فشار ضعیف هوایی مسی به طول ۳۰ متر و شبکه فشار ضعیف هوایی خود نگهداری به طول ۷۰ متر و شبکه فشار متوسط هوایی مجهز به یک دستگاه پست هوایی و سایر تجهیزات مورد نیاز انجام شد.

به گزارش مهر، استاندار مرکزی همچنین از ساختمان مرکزی، ساختمان اداری پژوهشی، رستوران و دیگر بخش های دانشگاه تفرش بازدید کرد.

گفتنی است در پنجمین روز از دهه فجر پروژه های عمرانی و.‌.. شهرستان های آشتیان و فراهان نیز با حضور استاندار به بهره برداری خواهد رسید.

تبليغات
بانک پاسارگاد