۳:۱۲:۵۴ - چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی احداث می‌شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ۶ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی درحال ساخت است.
۶ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی احداث می‌شود

علی زندیفر در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره بهراهدرخانههای درحال احداث استان مرکزی اظهار داشت: درحال حاضر ۶ راهدارخانه در استان درحال ساخت بوده کهراهدارخانه دوراهی شازند در کیلومتر ۱۵ جاده اراک شازند در ۲ طبقه و با زیربنای ۵۰۰ مترمربعتاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود:اعتبار لازم برای ساخت این پروژه ۳۰۰ میلیون تومان بوده که تاکنون ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی با اشاره به ساخت پروژه راهدارخانه فراهان در کیلومتر ۲۰ جاده اراک – فراهان در دو طبقه و زیربنای ۵۲۰ مترمربع گفت: برای احداث این پروژه نیز ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز بوده که تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شده است.

زندیفر تصریح کرد: پروژه راهدارخانه زالیان در کیلومتر ۵۰ جاده اراک –بروجرد، ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این پروژه در دو طبقه و ۵۰۰ مترمربع زیربنا احداث میشود که تاکنون ۱۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده و اعتبار کلی ساخت هم ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

وی با اشاره به پروژه ساخت راهدارخانه گلدشت ادامه داد: این پروژه با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دو طبقه با زیربنای ۵۰۰ مترمربع درحال احداث بوده که برای ساخت آن ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی بیان کرد: پروژه راهدارخانه خانآباد خمین درمرحله مطالعات و تحویل زمین است وراهدارخانه قیطانیه(ساوه) هم در یک طبقه با زیربنای ۲۰ مترمربع۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار مورد نیاز برای ساخت آن هم ۲۵۰ میلیون تومان برآورد شده است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد