3:12:54 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی احداث می‌شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ۶ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی درحال ساخت است.
۶ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی احداث می‌شود

علی زندیفر در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره بهراهدرخانههای درحال احداث استان مرکزی اظهار داشت: درحال حاضر ۶ راهدارخانه در استان درحال ساخت بوده کهراهدارخانه دوراهی شازند در کیلومتر ۱۵ جاده اراک شازند در ۲ طبقه و با زیربنای ۵۰۰ مترمربعتاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود:اعتبار لازم برای ساخت این پروژه ۳۰۰ میلیون تومان بوده که تاکنون ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی با اشاره به ساخت پروژه راهدارخانه فراهان در کیلومتر ۲۰ جاده اراک – فراهان در دو طبقه و زیربنای ۵۲۰ مترمربع گفت: برای احداث این پروژه نیز ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز بوده که تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شده است.

خبر جدید  مرکز ترک اعتیاد زنان استان مرکزی ‌راه‌اندازی می‌شود

زندیفر تصریح کرد: پروژه راهدارخانه زالیان در کیلومتر ۵۰ جاده اراک –بروجرد، ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این پروژه در دو طبقه و ۵۰۰ مترمربع زیربنا احداث میشود که تاکنون ۱۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده و اعتبار کلی ساخت هم ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

وی با اشاره به پروژه ساخت راهدارخانه گلدشت ادامه داد: این پروژه با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دو طبقه با زیربنای ۵۰۰ مترمربع درحال احداث بوده که برای ساخت آن ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

خبر جدید  بیش از ۱۴۰ هزار سفیر سلامت خانواده در استان مرکزی تربیت شدند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی بیان کرد: پروژه راهدارخانه خانآباد خمین درمرحله مطالعات و تحویل زمین است وراهدارخانه قیطانیه(ساوه) هم در یک طبقه با زیربنای ۲۰ مترمربع۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار مورد نیاز برای ساخت آن هم ۲۵۰ میلیون تومان برآورد شده است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کتابخانه مرکزی اراک تخصیص می‌یابد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد