18:43:28 - چهارشنبه 27 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۵ سارق و توزیع کننده مواد مخدر در عملیات پلیس مرکزی دستگیر شدند
اراک- جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات دو روز گذشته پلیس استان ۶۵ نفر به اتهام سرقت و جرایم مرتبط با حوزه مواد مخدر دستگیر شدند و ۸۸ فقره انواع سرقت کشف شد.
۶۵ سارق و توزیع کننده مواد مخدر در عملیات پلیس مرکزی دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ یوسف سپهوند در این باره اظهار داشت: در تداوم طرح‌های امنیت بخش پلیس، در عملیات ۴۸ ساعت گذشته پلیس استان ۶۵ نفر به اتهام سرقت و جرایم مرتبط با مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی یادآور شد: در تحقیقات مقدماتی از دستگیرشدگان، ۸۸ فقره انواع سرقت کشف شده است و مراحل تحقیقات تکمیلی از آنان با هماهنگی مراجع قضائی در حال پیگیری است.

خبر جدید  ۵۱هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در ساوه توقیف شد

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: کشف ۴ دستگاه خودرو و موتور سیکلت، کشف ۳۹ فقره سرقت از منزل و دیگر اماکن خصوصی، کشف ۲۰ فقره سرقت محتویات و لوازم خودرو، کشف ۱۳ فقره سرقت کابل، کشف یک فقره سرقت احشام و… بخشی از کشفیات پلیس استان در عملیات مذکور بود که در نهایت اموال کشف شده از سارقان پس از هماهنگی با مراجع قضائی به مالباختگان تحویل داده شد.

خبر جدید  کشف ۲۰۰ کیلوگرم تریاک از یک خودرو در استان مرکزی

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به تحویل متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی و نیز تداوم داشتن اجرای طرح‌های مختلف امنیت بخش پلیس خاطرنشان کرد: تلفن ۱۱۰ در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شهروندان و دریافت گزارش‌ها و اطلاعات آنان و برخورد با هنجارشکنان است.

کد خبر ۴۵۷۶۹۴۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ساوه قهرمان مسابقات کشتی آزاد چند جانبه شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد