23:40:37 - پنج‌شنبه 6 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ باشگاه زنانه در استان مرکزی به سبب تخلفات پلمب شد
رئیس گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی با بیان اینکه طرح‌های تشدید نظارت بر باشگاه‌های زنانه در استان مرکزی اجرا می‌شود گفت: ۵ باشگاه زنانه در استان مرکزی به سبب تخلفات پلمب شد.
۵ باشگاه زنانه در استان مرکزی به سبب تخلفات پلمب شد

مهین علیبخشی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم دراراک، با اشاره به روند بازرسی و نظارت بر باشگاههای زنانه در استان مرکزی اظهار داشت: بهصورت کلی عملکرد باشگاهها، کنترل تعرفههای آنها، به کارگیری مربی فنی در باشگاه، تکریم ارباب رجوع، ارائه خدمات و استاندارهایی که باشگاه از کمیسیون ماده ۵ دریافت کرده، مورد نظارت و بازرسی قرار میگیرد.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان به اتفاق کارشناسان خود کار بازرسی را انجام میدهد و هیئتها براساس فراخور کار خود، کار نظارتی در زمینه فنی بودن مربیهای به کار گرفته در باشگاه و داشتن توانایی لازم برای ارائه آموزشهای اختصاصی رشته مورد نظر را دارند.

رئیس گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی تصریح کرد: برخورد جدی با باشگاههای بدون مجوزی که بدون طی کردن سلسله مراتب لازم برای دریافت مجوز، اقدام به بازگشایی باشگاه میکنند، انجام میشود.

خبر جدید  فرش قرمز مشهدی‌ها زیر پای ساوجی‌ها؛ سن‌ایچ با پیروزی از سد فرش‌آرا گذشت

علیبخشی بیان کرد: براساس نظر اعضای کمیسیون ماده ۵ و قانون، براساس نوع تخلف شماره یک، دو و یا سه باشگاههای متخلف، مهر اخطار بر روی مجوز باشگاه میخورد و با مواردی که اخطار به آنها تعلق میگیرد برخورد جدی میشود.

وی عنوان کرد: سال گذشته ۵ باشگاه زنانه به سبب تخلفات پلمپ شد و امسال نیز بازرسی از باشگاههای زنانه از اواخر خرداد و یا ابتدای تیرماه آغاز میشود.

رئیس گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی ادامه داد: هیئت پزشکی در کنار اداره کل بوده و کارهای کنترل و نظارت بر بهداشت باشگاهها، بیمه و موارد مربوط به امور پزشکی را انجام میدهد.

خبر جدید  فرمانداران و مدیران استان مرکزی تا پایان موج بارشی موظف به حضور در حوزه استحفاظی هستند

علیبخشی افزود: امسال با برنامهریزی در زمینه مجوز باشگاههای زنانه، شرایط ایدهآلی ایجاد کردیم.

وی تصریح کرد: باتوجه به مکاتبات انجام شده با وزارتخانه و فدراسیونهای مختلف، امسال شرایط خاصی برای باشگاه ایجاد شد، هر فدراسیون استاندارد ویژه خود را دارد، این مهم سبب شده تا دست اداره کل برای دادن مجوز و نظارت بر روی باشگاهها باز شود.

رئیس گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: احداث سالنهای مختلف ورزشی بانوان در مکانهای مختلف بهویژه در مناطق محروم و سکونتگاههای غیررسمی، سبب ارائه خدمات بیشتر به بانوان استان و کسب رضایت آنها میشود.

خبر جدید  اراک| ۳۲ هزار و ۷۲۲ واحد پلاسمای تازه منجمد در استان مرکزی تولید شد

علیبخشی عنوان کرد: قرار است امسال هم بجلسات مکرر مدیریتی که با مدیران ورزشی و باشگاهها در راستای تفهیم امور و اهداف اداره کل برای بالابردن کیفیت خدمات ارائه شده رد باشگاهها، برگزار شود.

انتهای پیام/ن


منبع :: ۵ باشگاه زنانه در استان مرکزی به سبب تخلفات پلمب شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد