11:31:08 - جمعه 24 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰ درصد از تسهیلات اشتغال روستایی استان مرکزی جذب شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با بیان اینکه ۵۰ درصد از تسهیلات اشتغال روستایی استان مرکزی جذب شده گفت: ۱۵۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد.
۵۰ درصد از تسهیلات اشتغال روستایی استان مرکزی جذب شد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدتقی آبایی هزاوه ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال استان مرکزی با اشاره به تسهیلات اشتغال روستایی اظهار داشت: در بحث تسهیلات اشتغال روستایی که از سال گذشته در استان شروع شده و امسال هم ادامه دارد، مبلغ ۳۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به استان ابلاغ شده که براساس مکاتبات وزارت تعاون، قاعدتا این مبلغ باید تخصیص کامل داشته باشد.

وی افزود: از این رقم ۹۱ میلیارد تومان مربوط به سه نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و بنیاد شهید بوده و ۲۲۱ میلیارد تومان هم مربوط به سایر اقشار است، طبق گزارش بانکها، تاکنون ۲۸۰ میلیارد تومان به استان تخصیص پیدا کرده که از این رقم ۷۰ میلیارد تومان مربوط به دستگاههای حمایتی بوده و ۲۱۰ میلیارد تومان مربوط به سایر اقشار است.

خبر جدید  استان مرکزی رتبه نخست کشور را در راه‌اندازی واحدهای تعطیل به دست آورد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: ۳۲ میلیارد تومان از سهمیه ابلاغی هنوز به استان تخصیص داده نشده که امیدواریم بانکهای عامل این موضوع را پیگیری کنند.

آبایی هزاوه بیان کرد: عملکرد استان تا به امروز شامل معرفی یک هزار و ۹۴۳ متقاضی به بانکهای عامل برای دریافت ۳۵۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با پیشبینی اشتغال ۴ هزار و ۸۳۶ فرصت شغلی در مناطق روستایی و عشایری است.

وی ادامه داد: از این تعداد، ۵۰۷ طرح با رقم ۱۳۵ میلیارد تومان در دست بررسی بانکها بوده و یک هزار و ۴۳۶ طرح با رقم ۲۱۷ میلیارد تومان هم در بانکها مصوب شده است.

خبر جدید  مرکزی| طرح جامع انرژی در کشور تهیه نشده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی عنوان کرد: از میان طرحهایتصویبی، یک هزار و ۴۴۲ طرح با رقم ۱۷۸ میلیارد تومانمنجر به عقد قرارداد شده و یک هزار و ۲۹۲ طرح هم تسهیلات خود را با رقم ۱۵۵ میلیارد تومان دریافت کردهاند که به دنبال آن، ایجاد ۲ هزار و ۷۳۹ فرصت شغلی جدید در روستاها و مناطق عشایری پیشبینی میشود.

خبر جدید  عملکرد شهرداری‌های استان مرکزی در ایام نوروز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

آبایی خاطرنشان کرد: عملکرد بانکها نیاز به تسریع دارد، نسبت به رقم ابلاغی به استان که ۳۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است، ۵۰ درصد تسهیلات تا امروز جذب شده که بخش اعظم تسهیلات باقیمانده مربوط به دستگاههای حمایتی است.

وی افزود: از مجموع طرحهایی که تا امروز پرداخت شده، ۹۰۳ طرح مربوط به دستگاههای حمایتی است که درخواست آنها ۴۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده اما پرداختی که در بانک داریم ۳۹۸ متقاضی با ۱۴ میلیارد تومان است.

انتهای پیام/ح


منبع :: ۵۰ درصد از تسهیلات اشتغال روستایی استان مرکزی جذب شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد