12:02:24 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰۰۰ نفر از استان مرکزی به مرقد مطهر امام(ره) اعزام می‌شوند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه ۵ هزار نفر از استان مرکزی به مرقد امام(ره) اعزام می‌شوند گفت: ۳۰ درصد از پست‌های مدیریتی در استان مرکزی به بانوان و جوانان تعلق می‌گیرد.
۵۰۰۰ نفر از استان مرکزی به مرقد مطهر امام(ره) اعزام می‌شوند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در شورای اداری استان مرکزی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با صدور احکام اعضای ستاد انتخابات استان، به صورت عملی، فاز اجرایی انتخابات استان مثل کشور آغاز شد و روز شمار انتخابات توسط وزارت کشور اعلام شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: وزارت کشور به نمایندگی از دولت و حاکمیت، وظیفه برگزاری انتخابات را برعهده دارد.

وی تصریح کرد: در قانون پیشبینی شده که همه دستگاههای اجرای ملزم هستند برابر درخواست ستاد انتخابات استان با وزارت کشور، استانداری و فرمانداری همکاری کنند، امیدواریم مثل سالهای گذشته در انتخابات پیشرو شاهد همکاری تک تک اعضای شورای اداری استان باشیم.

اکرمی بیان کرد: اعلام رسمی تاریخ ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از طریق رسانههای گروهی توسط وزارت کشور در تاریخ ۱۰ اردیبهشت امسال انجام شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: مهلت استعفای مدیران متقاضی برای کاندید شدن در مجلس شورای اسلامی ۶ ماه قبل از ثبت نام یعنی در تاریخ ۱۰ تا ۱۶ خرداد امسال است. این استعفا باید مورد پذیرش دستگاه و مدیر آن قرار گیرد.

خبر جدید  تورم ۱۲ ماهه در استان مرکزی ۲۳ درصد و تورم نقطه به نقطه آن بیش از ۴۰ درصد است

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام از داوطلبان و شروع انتخابات در تاریخ ۱۰ تا ۱۶ دی ماه انجام میشود و در تاریخ ۱۰ تا ۱۵ هیئتهای اجرایی انتخابات تشکیل میشوند.

اکرمی ادامه داد: اعلام قطعی نامزدهای انتخابات مجلس از سوی وزارت کشور به حوزه انتخابی در تاریخ ۲۲ بهمن ماه بوده و در ۲۳ بهمن ماه هم اعلام آگهی اسامی نامزدها انجام میشود.

خبر جدید  طرح توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد استان مرکزی اجرا می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: تبلیغات انتخاباتی نامزدها از ۲۴ بهمن ماه آغاز و ۳۰ بهمن ماه به پایان میرسد و دوم اسفند ماه هم انتخابات برگزار میشود که امیدواریم شاهد مشارکت حداکثری مردم باشیم.

وی تصریح کرد: مسئولان به عنوان مجریان قانون در انتخابات بوده و کاملا بیطرف هستند، اعضای مجلس توسط خود مردم انتخاب میشود.

اکرمی بیان کرد: یکی از کارهای لازمالاجرا برای مدیران، دیدار چهره به چهره با مردم است، در این راستا مدیران در ماه مبارک رمضان با همکاری کمیته امداد و بهزیستی، میتوانند دیدارهایی با افراد تحت پوشش این سازمانها داشته باشند و به مسائل و مشکلات آنها را رسیدگی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: مدیران دستگاههایی اجرایی برای حضور در شهرستانها، با فرمانداران به عنوان عالیترین نماینده دولت در شهرستان هماهنگ باشند تا بهتر بتوانند مسائل و مشکلات مردم را در قالب سفر کاری برطرف کنند و گزارش حضور خود در شهرستان را برای امور سیاسی استانداری بفرستند.

خبر جدید  امام جمعه اراک: دشمن توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد

وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه ششم توسعه ۳۰ درصد از پستهای مدیریتی به بانوان و جوانان تعلق دارد، باید از بانوان توانمند و مسئولیتپذیر در این زمینه باید استفاده شود.

اکرمی با اشاره به سالروز ارتحال حضرت امام(ره) ادامه داد: مراسم ارتحال حضرت امام(ره) مثل گذشته برگزار و نزدیک به ۵ هزار نفر از استان برای حضور در مرقد امام(ره) اعزام میشوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: مراسمی هم در سطح استان و شهرستان خمین برگزار میشود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد