11:22:12 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۲ اکیپ آتش‌نشانی برای چهارشنبه آخر سال در اراک آماده‌باش شدند
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: برای چهارشنبه آخر سال ۱۱ ایستگاه  به همراه ۱۸۰ نیروی عملیاتی و ستادی آتش‌نشانی اراک آماده بوده و ۳۲ اکیپ خودروی سبک، سنگین و موتور هم در سطح شهر مستقر هستند.
۳۲ اکیپ آتش‌نشانی برای چهارشنبه آخر سال در اراک آماده‌باش شدند

مسعود آقازیارتی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به اقدامات آتشنشانی اراک در زمینه پیشگیری از حوادث شب چهارشنبه سوری اظهار داشت: برگزاری جلسات متعدد در این زمینه از ابتدای بهمن ماه، تشکیل کارگروه پیشگیری از حوادث شب چهارشنبه آخر سال با حضور سازمانها و نهادهای امدادی و آموزشی از قبیل اورژانس، هلال احمر، صدا و سیما، آموزش و پرورش از اقدامات آتشنشانی اراک در این زمینه است.

وی افزود: از دیگر اقدامات این سازمان تهیه بروشور ایمنی با عنوان نه به چهارشنبه سوری خطرناک به تعداد ۵۰۰۰ عدد و توزیع در بین جامعه هدف، برگزاری جشن ایمنی در فرهنگسرای شهر به مدت سه روز برای دانش آموزان و ارائه توصیههای ایمنی همراه با برگزاری مسابقه و اهدای جوایز است.

خبر جدید  سند عملیاتی‌سازی شعار سال در حوزه تولید شهرستان ساوه تدوین می‌شود

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک تصریح کرد: حضور فعال مربیان آموزشی سازمان در مدارس بهویژه مقطع متوسطه و ارائه تذکرات ایمنی شب چهارشنبه آخر سال، راه اندازی کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در سطح شهر، نصب بنرهای هشداردهنده خطرات شب چهارشنبه آخر سال برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی برای مدیران و مربیان مدارس مقطع متوسطه با نگاه ویژه به مخاطرات شب چهارشنبه آخر سال از دیگر اقدامات سازمان آتشنشانی اراک در زمینه پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال است.

آقازیارتی عنوان کرد: آموزش ایمنی با موضوع خطرات شب چهارشنبه آخر سال به نونهالان در مدرسه همیار آتش نشان، آماده باش تمامی نیروهای ستادی و عملیاتی و ایستگاههای یازدهگانه سازمان در روز سهشنبه و شبچهارشنبه آخر سال، جانمایی نقاط پرخطر شهر و پیش بینی جهت استقرار خودروها در این مناطق برای تسریع و سرع عمل آتش نشانان به مکان حوادث احتمالی هم از دیگر اقدامات سازمان است.

خبر جدید  استاندار مرکزی: جاده‌های استان ‌باز است

وی بیانکرد: آتشنشانی اراک در چهارشنبهسوری سال ۹۶ در اراک ۱۲ مورد عملیات و یک مورد انفجار ساختمان در شهرک ولیعصر(عج) داشته است.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک اضافه کرد: برای چهارشنبه آخر سال ۱۱ ایستگاه به همراه ۱۸۰ نیروی عملیاتی و ستادی آتشنشانیاراک آماده بوده و ۳۲ اکیپ خودروی سبک، سنگین و موتور هم در سطح شهر مستقر هستند.

خبر جدید  رئیس مجلس در اراک: توجه کافی به ساخت سدها در کشور نشده است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد