11:28:23 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ پروژه مهم در حوزه حمل و نقل استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد
معاون عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه پروژه ایمن‌سازی نقطه حادثه‌خیز پل قلعه‌چی در محور توره_بروجرد یک‌ماه آینده تمام می‌شود گفت: ۲ پروژه مهم در حوزه حمل و نقل استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.
۲ پروژه مهم در حوزه حمل و نقل استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

بهگزارشخبرگزاری تسنیمازاراک، مهدی زندیهوکیلی عصر امروز در جلسه کمیسیون اجرایی آیین نامه مدیریت حمل و نقل و سوانح رانندگی استان مرکزی بااشارهبه اقدامات مدیریتی اخیر برای عبور از وضعیتبحراناظهارداشت:اززحماتدستگاههایمختلف برایمدیریتصحیحسیلاخیرقدردانیمیکنم و امیدواریمکه بتوانیمامسال بخشی از مشکلات موجود رابرطرفکنیم.

وی افزود:۸ دستگاه عمدهدراستانداریمکهبایدبرمصوباتابلاغی کارگروه و حوزههای مربوطه دقتزیادی کنند تا بتوانیم نتایج درست و مطلوب در این زمینه کسب کنیم.

زندیهوکیلی بیانکرد: دوپروژهمهمساوهو اراکرادراستانمرکزیداریم، نخستینپروژهنقطه حادثهخیزپلقلعهچیدر محورتوره_بروجرد استکهبایدظرفیک ماهآیندهاینپل زیرگذرافتتاح شود.

معاونعمرانیاستاندارمرکزیادامهداد: آسفالتراهانحرافیپلسنجاندرمحوراراک-تورهظرفیک هفتهآیندهانجاممیشود از سوییبایدروی تیرهایچراغبرق محوراراک_توره واراک_سلفچگان شمارهگذاری شود.

کاهش ۲۱ درصدی تصادفات در جادههای استان مرکزی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی هم در این جلسه با اشاره به کاهش تصادفات جاده ای در ایام نوروز اظهار داشت: بیشترین مصوبات در راستایافزایش ایمنی محورهابودهکه از جمله مصوبات، پل قلعه چی در محور اراک بروجرد است که این پروژه قبل از عید تکمیل شد.

خبر جدید  رشد ۱۱ درصدی مالیات پیش‌بینی شده در سطح کلان نگران‌کننده است

علی زندیفرافزود: یکی دیگر از مصوبات، افتتاح باند دوم محور نراق به تورهبهطول۱۰ کیلومتر بود که قبل از عید افتتاح شد و مصوبه دیگر هم واگذاری گشت نامحسوس به پلیس راه و پلیس راهور بود که ۵ دستگاه شهرداریدراختیارپلیس راهور قرار داد و ۱۰ دستگاه اداری و ۷ دستگاه هم راهداری در اختیار پلیس راهور قرار داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ایاستانمرکزیبا اشاره به کاهش تصادفات جاده ای ادامه داد: در ایام نوروز ۲۱ درصد نسبت به سال گذشته شاهد کاهش تصادفات بودیم و در فروردین ماه هم ۳۹ درصد کاهش تصادفات نسبت به سال گذشتهداشتیم.

خبر جدید  طرح جامع مرمت بازار تاریخی کلانشهر اراک تهیه و تدوین می‌شود

زندیفر بیان کرد: در پل سنجان ۹ پایه باقی مانده و پایه هایی که قرار است اجرا شود در باند رفت به سمت بروجرد است و در این منطقه کنارگذری احداث شده که با توجه به شرایط جوی امکان آسفات نبود اما به دنبال این موضوع هستیم که پس از آسفالت کنارگذر عملیات احداث پایه های باقی مانده پل سنجان هم شروع شود.

ضرورتافزودن باندجدیدبهمحوراراکبهتوره

رئیس پلیس راه استان مرکزیهمدر این جلسه با اشاره به مشکلات موجود در گردنه زالیان گفت:درمحور اراک به توره به علت افزایش حجم ترافیک به ویژه در روزهایی پایانی هفته، روز جمعه و ترافیک محور فرعی شازند که به راه اصلی منحرف می شود افزایش حجم ترافیک از پل شازند به اراکراداریم به همین سبب باید باندی به این محور اضافه شود تا حجم ترافیک در این محور کاهش یابد.

خبر جدید  ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به استان مرکزی تخصیص یافت

سرهنگ ایرج کهریزی افزود: از جمله مشکلات گردنه زالیان نبود چراغ چشمک زن، تابلو نصب علائم و نبود خط کشی محور است که با بررسی های انجام شده به دنبال برطرف شدن مشکلات موجود در این محور هستیم تا شاهد افزایش ایمنی در این محور باشیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: ۲ پروژه مهم در حوزه حمل و نقل استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد