20:12:14 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ نفر از سرشاخه های موسسه غیرمجاز تلفیق هنر در اراک دستگیر شدند
اراک- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: طی تحقیقات پلیس استان، دو نفر از سرشاخه های اصلی شرکت غیرمجاز تلفیق هنر در اراک شناسایی و دستگیر شدند.
۲ نفر از سرشاخه های موسسه غیرمجاز تلفیق هنر در اراک دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سید نورالدین حسینی در این باره اظهار داشت: ماموران این پلیس در انجام تحقیقاتی از فعالیت افرادی در کافی شاپی در سطح شهر اراک برای جذب نیرو در یک شرکت غیرمجاز تلفیق مینا و خاتم هوشمند (تلفیق هنر) مطلع شدند و بلافاصله تحقیقات نامحسوس پلیس، برای بررسی این موضوع آغاز شد.

وی افزود: در هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی و با جمع آوری اسناد و مدارک موجود، دو نفر از سرشاخه های اصلی این شرکت شناسایی و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان دعوت شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس، در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای برخورد قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

حسینی ادامه داد: تبلیغات گسترده و فعالیت سرشاخه های اصلی این شرکت در فضای مجازی و از سویی قانونی جلوه دادن فعالیت این شرکت، باعث جذب و گرایش جوانان در این شرکت شده و بررسی های نشان از افزایش عضویت و ورود ناآگاهانه افراد مختلف به این شرکت شده است.

وی با بیان فعالیت غیرقانونی این شرکت گفت: شهروندان هر گونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعالیت این شرکت را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

کد خبر ۴۶۳۱۵۵۵


منبع :: ۲ نفر از سرشاخه های موسسه غیرمجاز تلفیق هنر در اراک دستگیر شدند

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  محموله ۱۱ تنی قاچاق در اراک شناسایی و توقیف شد

تبليغات
بانک پاسارگاد