11:49:00 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ تقاطع غیرهم‌سطح اراک تا پایان خردادماه افتتاح می‌شود
شهردارا اراک گفت: تقاطع غیرهم‌سطح پل شریعتی پایان اردیبهشت‌ماه افتتاح و بهره‌برداری می‌شود و پل ورزش در انتهای خردادماه درراستای بهبود عبور و مرور شهری دراختیار مردم قرار می‌گیرد.
۲ تقاطع غیرهم‌سطح اراک تا پایان خردادماه افتتاح می‌شود

محمدکریم شفیعی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به آخرین وضعیت تقاطعهای غیرهمسطح شهر اراک اظهار داشت: تقاطع غیرهمسطح پل شریعتی پایان اردیبهشتماه افتتاح و بهرهبرداری میشود و پل ورزش در انتهای خردادماه درراستای بهبود عبور و مرور شهری دراختیار مردم قرار میگیرد.

وی افزود: تقاطعها، خیابانها، گذرهایی که ایجاد و تقاطعهای غیرهمسطحی که احداث میشود به حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا کمک میکنند.

شهردار اراک با اشاره به اقدامات شهرداری برای انتقال صنوف مزاحم از سطح شهر به خارج از شهر تصریح کرد: بخشهایی از شهر اعم از خیابان طالقانی و خیابان شریعتی در گذشته به شکل کنارگذر بودند که صنوف مزاحم ایجادشده در آنها الان در وسط شهر قرار گرفتند و این موضوع شهر را به سمت و سویی کشیده که همین نقاط به عنوان بخشهای ناهنجار سر و صدا دارند و منظر شهری را آلوده کردهاند.

خبر جدید  ۱۰ تن گوشت گرم گوساله به منظور تنظیم بازار در استان مرکزی توزیع شد

شفیعی بیان کرد: براساس بند ۲۰ ماده ۵۵، شهرداری وظیفه دارد این صنوف را در جایی خارج از شهر ساماندهی کند که شهرک خودرو درراستای همین امر ایجاد شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم شهرواندان با استقبال از شهرک خودرو از این فضا استفاده کنند، ساختار شهرک خودرو به لحاظ واگذاری فاز یک و اجرایی شدن فاز دو آماده است.

شهردار اراک با اشاره به فعالیت شهرداری در زمینه کاهش آلودگی هوا عنوان کرد: در بحث مطالعات جامع ترافیک و بازنگری این مطالعات، موضوعات مختلفی اعم از معاینه فنی، پیادهراه، مسیر دوچرخهسواری و تمام فعالیتهایی که شهرداری درراستای کاهش آلودگی هوا وظیفه دارد را در دستور کار داریم.

خبر جدید  ۱۵۰ میلیارد ریال بودجه برای پروژه کتابخانه مرکزی استان مرکزی در نظر گرفته شد

شفیعی افزود: کلانشهر اراک یک شهر صنعتی است و باید فعالیتهای بسیاری انجام شود تا قسمتهای اساسی آلودگی هوا کاهش پیدا کند.

وی تصریح کرد: شهرداری کمک زیادی در بحث حمل و نقل عمومی نمیتواند داشته باشد، اما هر آنچه که در بحث شهرداری وظیفه داریم را انجام میدهیم.

شهردار اراک بیان کرد: ناوگان اتوبوسرانی را باید نوسازی کنیم که این کار درحال انجام است، در حوزه ناوگان تاکسیرانی هم کمک میکنیم شرایطی را ایجاد کنیم تا تاکسیداران بتوانند ناوگان خود را نوسازی کنند.

خبر جدید  ورودی حوادث ناشی از کار به پزشکی قانونی استان مرکزی ۲۰ درصد کاهش یافت

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد