19:31:14 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود
استاندار مرکزی گفت: ۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود.
۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده عصر امروز در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی مشترک با شهرستان اراک با اشاره روند جلسات اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: باتوجه به این که، این جلسه نخستین جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان اراک است و هماهنگی لازم بین اعضا وجود نداشت، متاسفانه نتیجه ملموس و قابل بهرهبرداری در جلسه نداشتهایم.

وی افزود: اراک به عنوان مرکز استان بوده و یکی از مظلومیتهای مرکز استان به سبب قرار داشتن استانداری و ادارات کل در آن و توجه بیشتر به شهرستانهای دیگر، کم توجهای به جلسات و برنامههای شهرستانی آن است.

خبر جدید  تکرار| برنامه دولت برای تعادل‌بخشی به قیمت مسکن؛ احداث و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد‌ مسکونی در کشور

استاندار مرکزی تصریح کرد: ۴۰ درصد از جمعیت استان در شهرستان اراک ساکن بوده و نرخ بیکاری آن نیز نزدیک به ۱۲ درصد است، این آمار نشان دهنده لزوم توجه به شهرستان اراک است.

آقازاده بیان کرد: برهمین اساس جلسات شهرستانی در اراک باید بهصورت مرتب برگزار و نتایج آن نیز در کارگروهها و جلسات مطالعاتی بررسی شود.

وی عنوان کرد: شهرستان اراک به سبب وسعت خود، در تقسیمات دچار تغییراتی شده و ۲ بخش جدید به آن اضافه میشود وکارهای مقدماتی و کارشناسی تغییر تقسیمات اراضی شهرستان اراک انجام شده است.

خبر جدید  مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان مرکزی ۳۸ درصد کاهش داشت

آقازاده بیان کرد: شهرستان اراک در زمینه تولید محصولات کشاورزی و صنعت جایگاه بسیار مطلوبی دارد.

وی عنوان کرد: امیدواریم در جلسات آینده اقتصاد مقاومتی شهرستان، مصوبات خوبی در راستای برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان داشته باشیم تا در راستای کاهش نرخ بیکاری شهرستان نیز گامهای موثری برداشته شود.

خبر جدید  بروکراسی‌های اداری فعالان حوزه صنعت استان مرکزی را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است

نتهای پیام/ ع


منبع :: ۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد