۱۹:۳۱:۱۴ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود
استاندار مرکزی گفت: ۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود.
۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده عصر امروز در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی مشترک با شهرستان اراک با اشاره روند جلسات اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: باتوجه به این که، این جلسه نخستین جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان اراک است و هماهنگی لازم بین اعضا وجود نداشت، متاسفانه نتیجه ملموس و قابل بهرهبرداری در جلسه نداشتهایم.

وی افزود: اراک به عنوان مرکز استان بوده و یکی از مظلومیتهای مرکز استان به سبب قرار داشتن استانداری و ادارات کل در آن و توجه بیشتر به شهرستانهای دیگر، کم توجهای به جلسات و برنامههای شهرستانی آن است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: ۴۰ درصد از جمعیت استان در شهرستان اراک ساکن بوده و نرخ بیکاری آن نیز نزدیک به ۱۲ درصد است، این آمار نشان دهنده لزوم توجه به شهرستان اراک است.

آقازاده بیان کرد: برهمین اساس جلسات شهرستانی در اراک باید بهصورت مرتب برگزار و نتایج آن نیز در کارگروهها و جلسات مطالعاتی بررسی شود.

وی عنوان کرد: شهرستان اراک به سبب وسعت خود، در تقسیمات دچار تغییراتی شده و ۲ بخش جدید به آن اضافه میشود وکارهای مقدماتی و کارشناسی تغییر تقسیمات اراضی شهرستان اراک انجام شده است.

آقازاده بیان کرد: شهرستان اراک در زمینه تولید محصولات کشاورزی و صنعت جایگاه بسیار مطلوبی دارد.

وی عنوان کرد: امیدواریم در جلسات آینده اقتصاد مقاومتی شهرستان، مصوبات خوبی در راستای برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان داشته باشیم تا در راستای کاهش نرخ بیکاری شهرستان نیز گامهای موثری برداشته شود.

نتهای پیام/ ع


منبع :: ۲ بخش جدید به محدوده شهرستان اراک افزوده می‌شود

تبليغات
بانک پاسارگاد