19:49:44 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ بخشداری قره کهریز و داودآباد به شهرستان اراک اضافه می شود
اراک – استاندار مرکزی گفت: در شهرستان اراک در حوزه تقسیم بندی طی آینده نزدیک در صورت تصویب، شاهد اضافه شدن دو بخشداری برای مناطق قره کهریز و داود آباد خواهیم بود.
۲ بخشداری قره کهریز و داودآباد به شهرستان اراک اضافه می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده عصر چهارشنبه در اولین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان اراک در سال جاری اظهار داشت: متأسفانه در این جلسه به علت مشغله مدیران استان، در حل مشکلات مرکز استان آنچنان که باید شاهد نتایج ملموس نبودیم.

وی ادامه داد: شهرستان اراک نزدیک به ۴۰ درصد از جمعیت استان را تشکیل داده و اکثر صنایع بزرگ در این شهر مستقر است. نرخ بیکاری در شهرستان اراک ۱۲.۱ درصد است و این نرخ از میانگین استان بالاتر است و این مساله بسیار نگران کننده می‌باشد و باید در خصوص مسائل اقتصادی و رونق تولید بیشتر در این شهرستان متمرکز شویم.

خبر جدید  مدرسه ترافیک در شهرستان‌های استان مرکزی راه اندازی می شود

آقازاده بیان کرد: این شهرستان به لحاظ وسعت در موضوعات تقسیم بندی با تحولاتی همراه خواهد بود و با توجه به کار کارشناسی که توسط استانداری و وزارت کشور به عمل آمد قرار شد در دو نقطه در اراک دو بخشداری برای قره کهریز و داود آباد اضافه شود که بخشداری داود آباد به تأیید کارشناسی رسیده و منتظر جلسه دولت و هیأت وزیران در این خصوص هستیم، بخش پیشنهادی قره کهریز هم کارهای کارشناسی آن انجام می‌شود و در نوبت تصویب قرار دارد.

خبر جدید  43 هزار مکان اسکان نوروزی در استان مرکزی پیش بینی شد

استاندار مرکزی اظهار کرد: شهرستان اراک در زمینه واحدهای تولیدی، کشاورزی، صنعتی و … از جایگاه خوب و ارزشمندی برخوردار است و باید به این مساله بیشتر توجه شود. باید در جلسات آینده سعی شود مصوبات بهتر و اقدامات مناسب‌تر برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی اراک اتخاذ کرد.

آقازاده اظهار کرد: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار اراک، مدیران دستگاه‌های اجرایی حساسیت بیشتری نسبت به حل مشکلات شهرستان اراک داشته باشند.

خبر جدید  توقیف محموله بزرگ ماده مخدر در استان مرکزی/ کشف بیش از یک تن مرفین

وی افزود: در خصوص پراکنده بودن شهرک‌های صنعتی شهرستان اراک قرار شد کار کارشناسی و مطالعاتی دقیق با لحاظ کردن تمامی استانداردها در خصوص شهرک صنعتی که نیاز استان و شهر اراک را تأمین می‌کند، انجام شود و امیدواریم در چند سال آینده سایتی را برای ایجاد یک شهرک صنعتی بزرگ در استان و شهرستان داشته باشیم.

کد خبر ۴۶۳۹۴۲۴


منبع :: ۲ بخشداری قره کهریز و داودآباد به شهرستان اراک اضافه می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد