12:02:16 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۶ دستگاه‌ برتر استان مرکزی در حوزه حمایت از مصرف کنندگان معرفی شدند
معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: ۲۶ دستگاه دارای سطح یک حمایت از مصرف‌کنندگان در استان مرکزی انتخاب و معرفی شدند.
۲۶ دستگاه‌ برتر استان مرکزی در حوزه حمایت از مصرف کنندگان معرفی شدند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سعید فرخی ظهر امروز در شورای اداری استان مرکزی با اشاره به نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: باتوجه به اهمیت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تاکییدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور، شورای سیاستگذاری و راهبری این روز، در استان تشکیل شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی افزود: در استان نمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در دستگاههای اجرایی، علیرغم تمام کمبودها، با هماهنگی انجام شده، با کمترین هزینه برگزار شد.

وی تصریح کرد: جلسات توجیهی برای رابطین دستگاههای اجرایی در این زمینه، برگزار شد، در این نمایشگاه ۹۵ دستگاه حضور داشتند که براساس ارزیابیهای انجام شده ۱۵ دستگاه به عنوان دستگاه برتر در طول برگزاری این نمایشگاه انتخاب شدند.

فرخی بیان کرد: نیروی انتظامی، اداره کل مالیاتی، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، صدا و سیما، بنیاد شهید، علوم پزشکی، شرکت پخش فرآوردههای نفتی، گاز، شهرداری اراک، اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهای، دادگستری، اداره کل کتابخانهها، گروه مهندسی رزمی ۴۲ قدر سپاه پاسداران و دفتر امور روستایی و شوراها، ۱۵ دستگاه برتر این نمایشگاه بودند.

خبر جدید  امام جمعه اراک: فرش قرمز ملت ایران برای دشمنان خیالی باطل، بیهوده و احمقانه است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی بااشاره به ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در خصوص ماده ۶ قانون حمایت از مصرفکنندگان عنوان کرد: چندین تیم ارزیابی تشکیل شد و دستورالعمل اجرایی به تمام نهادها ابلاغ شد، ۸۲ دستگاه مشمول این طرح بودند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه زمانبندی تیمها ارزیابی اعلام شد و براساس زمانبندی، نتایج مقدماتی اعلام شد که ۲۶ دستگاه با امتیاز ۹۰ تا ۱۰۰ در سطح یک انتخاب شدند.

فرخی ادامه داد: ۱۹ دستگاه هم در سطح دو و ۲۰ دستگاه هم در سطح ۳ انتخاب شدند و ۱۷ دستگاه هم عدم کسب امتیاز لازم را داشتند.

خبر جدید  سند کنترل آسیب‌های اجتماعی در سکونتگاه‌های غیررسمی استان مرکزی تدوین شد

کارگران محور اصلی ساختار تولید هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی نیز در این جلسه با اشاره به هفته کار و کارگر گفت: نامگذاری سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بیانگر اهمیت توجه به زیرساختهای اقتصادی کشور و مسئولیت سنگینی است که در شرایط فعلی بر دوش جامعه کار و تلاش کشور نهاده شده است.

محمدتقی آبایی افزود: کارگران به عنوان محور اصلی ساختار تولید نقشی بسیار تعیین کنندهای دارند، هفته کارگر فرصت مغتنمی برای ایجاد فضای گفتوگوهای وحدت گرایانه در زمینه برطرف کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و تبیین نقش و جایگاه رفیع کارگران در تقویت بنیانهای اقتصادی بود.

وی تصریح کرد: در این هفته برنامههایی مثل برگزاری ۵۰ مسابقه ورزشی، دیدار قشر کارگری با نماینده ولی فقیه در استان، همایشهای کارگری و غیره برگزار شد.

خبر جدید  ‌‌رئیس قوه قضائیه:‌ مشکلات صنایع ‌را در نشست سران قوا پیگیر می‌کنم / واردات‌ واگن از خارج چه معنایی دارد؟

درخواست حضور مدیران در جلسات شوراها

رئیس شورای اسلامی استان نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه شوراها گفت: در فرهنگ سیاسی نوین، شوراها تجلی خاص مردم بهشمار میروند که بهصورت مستقیم از سوی مردم برای اداره امور شهر و روستاها، سامان بخشی به امور و نظارت بر عملکرد مجریان انتخاب میشوند و به نمایندگی از طرف مردم نسبت به تمشیت امور و حسن اجرای برنامهها و طرحها اقدام میکنند بنابراین شورا تجلی عینی خواست و رای مردم به حساب میآید.

غلامعلی یارمحمدی افزود: باتوجه به این که شوراها از مظاهر حاکمیت هستند، باید واگذاری امور به شوراها مورد توجه قرار گیرد، همچنین از استاندار مرکزی درخواست داریم مواردی مثل حضور مدیران در جلسات شوراها برای رسیدگی بهتر به امور نیز مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد