20:07:18 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵۴۹ فرصت شغلی جدید ‌در استان مرکزی ایجاد شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: یک‌هزار و ۱۵۸ طرح با رقم ۱۵۶ میلیارد تومان در قالب طرح اشتغال روستایی توسط بانک‌های عامل پرداخت شده که دو هزار و ۵۴۹ فرصت شغلی جدید را در استان مرکزی ایجاد کرده است.
۲۵۴۹ فرصت شغلی جدید ‌در استان مرکزی ایجاد شد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدتقی آبایی ظهر امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به طرح اشتغال روستایی اظهار داشت: در رابطه با تسهیلات اشتغال روستایی سهم استان مرکزی ۳۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده که به استان ابلاغ شده است.

وی افزود: از این مبلغ ۹۱ میلیارد تومان سهم دستگاههای حمایتی شامل کمیته امداد، بنیاد شهید و بهزیستی و ۲۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سهم سایر اقشار بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: در رابطه با سایر اقشار خوشبختانه تا امروز ۱۰۰ درصد برنامه ابلاغی به استان در بانکهای عامل مصوب و تعداد یکهزار و ۴۱۴ طرح در بانکهای عامل مصوب شده که پیشبینی میکنیم سه هزار و ۴۲۴ فرصت شغلی جدید را در استان مرکزی به وجود بیاورند.

خبر جدید  ضعف بزرگ استان مرکزی در حوزه گردشگری عدم معرفی است

آبایی بیان کرد: از این رقم مصوبه در استان مرکزی تا به امروز یکهزار و ۱۵۸ طرح با رقم ۱۵۶ میلیارد تومان توسط بانکهای عامل پرداخت شده که دو هزار و ۵۴۹ فرصت شغلی جدید را در استان مرکزی ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: در رابطه با بند «ب» تبصره ۱۶ قانون بودجه که شامل تسهیلات مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی است، برای کمیته امداد خوشبختانه ۳۷ میلیارد تومان ابلاغی تخصیص داده شده و عملکرد قابل ملاحظهای کمیته امداد و بانکهای عامل در این حوزه داشتند.

خبر جدید  ‌ارسال ۱۹ تریلر کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی عنوان کرد: در رابطه با سازمان بهزیستی هم که رقم آنها ۱۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود تا امروز ۱۱ میلیارد تومان به استان تخصیص داده شده و بهزیستی هم عملکرد قابل قبولی در این زمینه داشته است.

آبایی اضافه کرد: در زمینه مشاغل خانگی هم ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به استان تخصیص داده شده که تا امروز ۱۲ میلیارد تومان متقاضی به بانکهای عامل معرفی شده است.

خبر جدید  مرکزی| تحقق درآمدهای مالیاتی در بهبود چرخه اقتصاد کشور موثر است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد