20:13:58 - سه‌شنبه 28 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۱۰۰ واحد تولیدی استان مرکزی در سال گذشته تسهیلات دریافت کردند
اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: طی سال گذشته تسهیلات رونق تولید به دو هزار و ۱۴۷ واحد تولیدی در استان مرکزی پرداخت شد.
۲۱۰۰ واحد تولیدی استان مرکزی در سال گذشته تسهیلات دریافت کردند

به گزارش خبرنگار مهر، سعید فرخی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در نشست روز جاری مشکلات پنج واحد صنعتی استان مرکزی با هدف جلوگیری از وقوع وقفه در فرآیند تولید این واحدها بررسی شد و هم اندیشی و تصمیم گیری برای حل مشکل این واحدها انجام گرفت و دستگاه های اجرایی مرتبط نیز موظف شدند تصمیمات مذکور را اجرایی سازند.

خبر جدید  لزوم نظارت جدی میراث فرهنگی بر احداث مراکز بوم‌گردی وسفره خانه‌ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی افزود: با توجه به نام گذاری سال به نام رونق تولید، مهمترین مسئولیتی که بر دوش خود احساس می کنیم؛ حفظ اشتغال موجود و رونق تولید و همچنین ایجاد اشتغال جدید است.

وی بیان کرد: در همین راستا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و تصمیمات این کارگروه بسیار مهم است و پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی را با جدیت در دستور کار داریم تا شرایط برای ادامه فعالیت واحدهای صنعتی دچار مشکل فراهم شود.

خبر جدید  پرداخت تسهیلات رونق به واحدهای تولیدی استان ممرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: تقاضا داریم در شرایط کنونی که شرایط نبرد اقتصادی برای کشور ما است، اختیارات بیشتری به ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید در استان ها تفویض شود تا استان ها بتوانند بهتر امور این حوزه را مدیریت و برای حل مشکلات تصمیم گیری کنند.

فرخی بیان کرد: در استان مرکزی امسال بنای کار در حوزه رونق تولید، آسیب شناسی و عارضه یابی واحدهای تولیدی راکد و غیرفعال است تا راهکاری برای ادامه فعالیت آنها اجرایی سازیم.

خبر جدید  تخصیص ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار برای پروژه تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی ادامه داد: سال گذشته دو هزار و ۱۴۷ واحد تولیدی استان مرکزی، ۱۵ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند که رقمی بی سابقه و بالاتر از میزان مقرر بوده است.

کد خبر ۴۶۲۷۸۹۰


منبع :: ۲۱۰۰ واحد تولیدی استان مرکزی در سال گذشته تسهیلات دریافت کردند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد