13:57:07 - یکشنبه 3 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۶۷۷ پایگاه در مرکزی کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری را جمع آوری می کنند
اراک- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: یک هزار و ۶۷۷ پایگاه در ایام جشن احسان و نیکوکاری وظیفه جمع آوری و دریافت کمک‌های مردم استان مرکزی به محرومان را بر عهده دارند.
۱۶۷۷ پایگاه در مرکزی کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری را جمع آوری می کنند

به گزارش خبرنگار مهر، قنبر موسی نژاد پیش از ظهر روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت قرار گرفتن در آستانه ایام احسان و نیکوکاری در اراک اظهار داشت: از مجموع یک هزار و ۶۷۷ پایگاه، ۴۴ پایگاه ثابت، ۶۰ پایگاه سیار، ۱۲۷۰ پایگاه در مدارس، ۳۷ پایگاه در مراکز مقاومت بسیج، ۶۶ پایگاه در ۴۰ مرکز نیکوکاری و ۲۰۰ پایگاه نیز در مساجد در زمینه جمع آوری و دریافت کمک‌های مردمی و نیکوکاران فعالیت دارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی با اشاره به شعار جشن احسان و نیکوکاری سال جاری یعنی «عید برای همه» افزود: هم اکنون بالغ بر ۴۴ هزار خانوار از کمیته امداد استان مرکزی کمک معیشت دریافت می‌کنند. تعدادی خانوار نیز به صورت تک خدمتی و چند خدمتی از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

خبر جدید  سپاه پاسداران در محرومیت زدایی همواره با کمیته امداد همکاری دارد

موسی نژاد خاطرنشان کرد: انتظار داریم با بسترسازی احسان و نیکوکاری و تلاش همه گروه‌های اجتماعی بستری فراهم شود که همه با هم بتوانیم به این خانواده‌های نیازمند و مستمند آنطور که شایسته است کمک و یاری کنیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی بیان داشت: در جشن نیکوکاری سال گذشته بیش از ۴ میلیارد تومان توسط مردم نیکوکار استان مرکزی به نیازمندان کمک شده است.

وی ادامه داد: برای جشن احسان و نیکوکاری امسال پیش‌بینی می‌شود که شاهد رشد ۲۵ درصدی باشیم. یعنی جمع آوری مبلغی بالغ بر پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از برنامه‌های عملیاتی کمیته امداد استان است. اما اعتقادمان بر این است با بستر سازی که اتفاق افتاده و همراهی گروه‌های مختلف رقم ییش از این خواهد بود.

خبر جدید  مردم استان مرکزی سال گذشته ۱۱۰میلیارد ریال زکات پرداخت کردند

موسی نژاد تصریح کرد: میانگین رشد درآمدهای مردمی کمیته در کشور ۳۵ درصد ثبت شده در حالی که میانگین رشد درآمدی در استان مرکزی ۴۵ درصد است. یعنی رشد درآمدهای مردمی کمیته امداد مرکزی ۱۱ درصد بیش از میانگین کشوری است که این نشان دهنده توجه مردم استان مرکزی به قشر محروم و مستمند و نیازمند می‌باشد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود بیان داشت: در استان مرکزی ۲۰۵۰ بچه یتیم و ۴۴۴۵ نفر فرزند محسنین تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند و از مزایای این نهاد بهره مند می‌شوند.

خبر جدید  دختران وزنه بردار کشور برای نخستین بار در مسابقات آسیایی حضور یافتند

موسی نژاد اظهار داشت: در استان مرکزی ۱۷ هزار و ۳۳۰ حامی فعال داریم که به افراد مذکور کمک می‌کنند و این حامیان طی ۱۱ ماهه سال جاری حدود ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به کمیته امداد کمک کردند. همچنین طی ۱۱ ماهه سال جاری بالغ بر ۹۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در قالب کمک معیشت به نیازمندان استان مرکزی کمک شده است.

کد خبر ۴۵۵۷۸۴۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد