2:45:29 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ درصد جمعیت استان مرکزی مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجنماعی استان مرکزی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های قشر کارگری در استان بحث قراردادهای موقت است گفت: ۱۲ درصد جمعیت استان مرکزی مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند.
۱۲ درصد جمعیت استان مرکزی مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدتقی آبایی هزاوه عصر امروز در نشیت صمیمی استاندار مرکزی با جامعه کارگری استان مرکزی با اشاره به نقش کارگران در حوزه اقتصاد و تولید اظهار داشت: سال ۹۷ را با یک آرامش نسبی در حوزه کار و تولید شت سرگذاشتیم، در سال ۹۶ استان جز استانهای آخر جدول در زمینه امنیت کارگری بود اما با اقدامات انجام شده در سال ۹۷ شرایط بهبود یافت و استان جز استانهای خوب کشور در این زمینه شد.

وی افزود: مقام معظم رهبری نگاه ویژهای به قصر کارگری دارند و بیان میکنند که دیدار با جامعه کارگری یکی از مهمترین دیدارهای سالانه وی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: دشمنان بهویژه آمریکا در ۴۰ سال انقلاب اسلامی سعی کردند با نفود در کشور، چالشهای را ایجاد کنند، باید به همه مسائل و مشکلات کارگری توجه کرد و آنها را برطرف کرد، زیرا هرزمانی که نیاز بوده در جامعه حضور پیدا کردند و نقشههای دشمنان را خنثی کردند.

خبر جدید  مرکزی| بخشی از جامعه روستایی کشور از دریافت سبد کالای حمایتی محروم ماندند

آبایی بیان کرد: انتظار داریم امسال با همکاری و هماهنگی یکدیگر بتوانیم در رونق تولید موفق باشیم و وضعیت کشور را بهبود بخشیم.

وی اضافه کرد: استان مرکزی چهارمین قطب صنعتی کشور و نخستین قطب صنایع مادر کشور است، ۸۵ هزار نفر از جمعیت استان به همراه خانوادههایشان که معادل ۱۲ درصد از جمعیت استان هستند مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی هستند.

خبر جدید  دومین نمایشگاه بزرگ گل‌های لاله در اراک برگزار می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که کارگر و کارفرما خود را در برابر هم نبینند، یکی از مهمترین دغدغههای قشر کارگری در استان بحث قراردادهای موقت است.

آبایی ادامه داد: از دیگر دغدغههای قشر کارگری استان مطالبات سازمان تامین اجتماعی، خصوصیسازی صنایع بزرگ استان و سهمصنایع استان از پروژههای کشور است، درست است که صنایع استان زندخ و در حال تلاش است اما در شرایط کنونی باید حداقل ظرفیت تولید خود را به ۵۰ تا ۶۰ درصد برسانند، البته انتظار نامگذاری خیابانی به نام کارگر را داریم.

خبر جدید  کمک‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی به سیل‌زدگان به ۱.۳ میلیارد تومان رسید

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد