19:48:52 - سه‌شنبه 28 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲۰۰ میلیارد ریال به پروژه پل‌های غیر هم‌سطح اراک اختصاص یافت
مدیرکل دفترفنی استانداری مرکزی با بیان اینکه ۱۲۰۰ میلیارد ریال به پروژه پل‌های غیر هم‌سطح اراک تخصیص یافت گفت: مسئله نشست و تخریب پایه‌های پروژه میدان ورزش شایعه است.
۱۲۰۰ میلیارد ریال به پروژه پل‌های غیر هم‌سطح اراک اختصاص یافت

حمیدرضا نوازنی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به زمان اتمام و افتتاح پروژه غیرهمسطح میدان شریعتی اظهار داشت: عملیات زیرسازی و نهایی نخستین فاز از پروژه غیرهمسطح میدان شریعتی شهر اراک به اتمام رسیده و اکنون فاز نخست پروژه زیردست اقدامات تجهیزی اعم از نصب چراغها، خط کشی معابر و اینگونه اقدامات باقیمانده قرار دارد.

وی افزود: براساس تاریخ روزشمار اتمام فعالیت این پروژه، باید بگوییم نخستین فاز از پروژه مذکور آماده افتتاح است اما تداخلهای برنامهای در ایام سوم خرداد، ماه مبارک رمضان، شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) و در پیش رو بودن سالروز رحلت امام بلندمرتبه انقلاب اسلامی مراسم افتتاح این طرح را به تعویق انداخته اما در روزهای آتی بطور قطع به بهرهبرداری میرسد.

خبر جدید  اراک| فقدان آیت‌الله شاهرودی خسارتی عظیم برای جامعه و حوزه‌های علمیه است

مدیرکل دفتر فنی استانداری تصریح کرد: روند عملیاتی دومین فاز از پروژه غیرهمسطح میدان شریعتی درحال پیشروی و انجام شدن است و پیشبینی میکنیم که کلیات این بخش از پروژه برای تکمیل شدن به یک بازه زمانی سه ماهه احتیاج داشته باشد و احتمال میدهیم که فاز دوم این پروژه در هفته دولت امسال به افتتاح و بهرهبرداری برسد.

نوازنی ادامه داد: در راستای بهرهبرداری از این پروژه عقبنشینیهای اعمال شده مذکور در طرح تفصیلی کفایت داشتهاند و درحال حاضر هیچگونه طرح عقبنشینی و تخریب بنایی در این منطقه اعمال نشده، همچنین در مسیرهای اطراف این طرح نیز دو لاین تردد و یک میسر پیادهروی تعبیه شده است.

خبر جدید  مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان مرکزی ۳۸ درصد کاهش داشت

وی عنوان کرد: مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال هزینه به اجرای ۳ طرح میدان ورزش، میدان شریعتی و تقاطع علمالهدی اختصاص داده شده است.

مسئله نشست و تخریب پایههای پروژه میدان ورزش شایعه است

مدیرکل دفترفنی استاندار مرکزی با اشاره به شایعات مطرح شده درخصوص نشست پایههای تقاطع میدان ورزش گفت: پل پروژه میدان ورزش در یک بازه زمانی کوتاه بطور موقت بازگشایی و مورد استفاده قرار گرفت اما مجدد بسته شد و پیرو این اقدامات شایعاتی با مضمون نشست کردن پایههای پل در شهر پیچید اما باید بگوییم این پروژه هنوز به افتتاح رسمی نرسیده و همچنان کارگاه عملیاتی در آن محدوده مستقر است.

خبر جدید  ۱۰ هزار نیازمند تحت پوشش مراکز خیریه استان مرکزی قرار دارند

نوازنی ادامه داد: باید بگوییم که هیچگونه تخریب پایهای در پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش رخ نداده است و تنها به این سبب که لایه نهایی آسفالت این پل ریخته نشده بود و نزول بارشها مکرر بود لایه خاکی سطح این پل نشست کرد که اکنون درحال تعمیر است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: ۱۲۰۰ میلیارد ریال به پروژه پل‌های غیر هم‌سطح اراک اختصاص یافت

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد