19:25:09 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در سطح استان مرکزی کشف شد
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: روز گذشته در ادامه طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه غیر مجاز، بیش از ۱۰ هزار و ۱۹۱ عدد انواع مواد محترقه در سطح شهرستان‌های اراک، خمین و فراهان کشف و پنج متخلف نیز در این رابطه دستگیر شدند.
۱۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در سطح استان مرکزی کشف شد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سرهنگ شهرام امیریان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات فراگیر پلیس استان مرکزی در زمینه مقابله با تهیه و توزیعکنندگان مواد محترقه و برخورد جدی با واحدهای صنفیفعال در این زمینه اظهار داشت: روز گذشته در ادامه طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه غیر مجاز، بیش از ۱۰ هزار و ۱۹۱ عدد انواع مواد محترقه در سطح شهرستانهای اراک، خمین و فراهان کشف و پنج متخلف نیز در این رابطه دستگیر شدند.

خبر جدید  ‌فرزندان شهدای مدافع حرم ‌اراک تجلیل شدند

وی افزود: بسیاریاز قربانیان چهارشنبه آخر سال را کودکان و نوجوانان تشکیل میدهند که لازم است تا والدین در کانون خانواده ها مراقبتهای بیشتریاز فرزندان خود در این زمینه به عمل آورند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: در چندسال گذشته شاهد بودیم که میتوانیم با احساس مسئولیت جمعی و فردی ناامنی و ناهنجاری را از مراسم چهارشنبه آخر سال بزداییم و با توسعه نظارتهای همگانی، از هرگونه رخداد خطرناک و حادثه آفرین پیشگیری کنیم.

امیریان بیان کرد: برخی از رفتارهای ناخوشایند هر چند اندک که هیچگونه مطابقی با شادیسازی و شادی کردن در چهارشنبه آخر سال ندارد، در این شب موجبات آزار و پریشانسازی اجتماعی و خسرانهایی برای سلامت مردم میشود.

خبر جدید  بهار ۹۸| بازدید از اماکن تاریخی استان مرکزی برای خبرنگاران رایگان شد

وی ادامه داد: دستگاههای متعدد امدادی و امنیتی بخش زیادی از زمان، توان و رزم خود را صرف آن میکنند که از ایجاد صدمات جانی، روانی و مادی در این شب ممانعت کنند، توانی که میتواند، به گونهای دیگر خدمات امدادی و انتظامی را به شهروندان ارائه دهد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: حفظ حریم خانوادهها و مصون ماندن شهروندان از آسیبهای اجتماعی، ایجاد نشاط عمومی و افزایش ضریب امنیت اجتماعی و عینیت بخشیدن بیش از پیش به احساس امنیت اجتماعی، از ماموریتهایی است که پلیس استان اهتمام ویژه بر به انجام رسیدن آن دارد.

خبر جدید  برنامه‌های فرهنگسازی در حوزه فرزندآوری در استان مرکزی اجرا می‌شود

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد