۱۱:۴۸:۲۲ - چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰ نقطه حادثه‌خیز استان مرکزی ایمن‌سازی می‌شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ۹ زیرگذر مهم در استان مرکزی با پیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۹۰ درصد در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۰ نقطه حادثه‌خیز استان مرکزی ایمن‌سازی می‌شود

علی زندیفر در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به آخرین وضعیت نقاط حادثهخیز در استان اظهار داشت: در سال ۸۶ در مجموع ۱۱۷ نقطه حادثهخیز در استان مرکزی شناسایی شد که پس از بازنگری در دورههای سه ساله و اصلاح به منظور ایمنسازی این محورها، نقاط حادثه خیز استان به ۳۲ نقطه رسیده است.

وی افزود: در این مدت کار ایمنسازی نقاط سی و دوگانه حادثهخیز انجام شده که از این ۳۲ نقطه حادثهخیز، با انتخاب پیمانکار دارای صلاحیت، ۱۰ نقطه در دست اصلاح قرار دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی با اشاره به استفاده از سیستمهای دیجیتال در نظارتهای جادهای گفت: کار نصب ۲۶ دوربین نظارتی در استان مرکزی در دست اقدام است که برای افزایش آمار این دوربینها، اقدامات لازم برای مجوز استفاده از ۴۶ دوربین دیگر در محورهای مواصلاتیانجام شده و اقدامات جانمایی و نصب این تجهیزات صورت گرفته است.

زندیفر بیان کرد: در محدودهباند دوم گردنه زالیان در محور اراک به بروجرد،مشکلاتی در بخش آسفالت جاده، چراغ چشمکزن نصب شده در این گردنه وجود دارد که برای حل این مشکلات اقدامات لازم انجام شده است.

وی تصریح کرد: در محدوده پل قلعهچی در محور بروجرد به منظور حل مشکلات موجود در این محدوده اقدام به احداث زیرگذر و مسدودسازی باند قدیم این محدوده شد که البته برخی مشکلات در این محور هنوز وجود دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی خاطرنشان کرد: با پیگیری انجامشده، مشکل روشنایی ۲۶ کیلومتر از محور آزادراه ساوه- تهران تا هفته دولت امسال برطرف میشود.

زندیفرافزود: همچنین ۹ زیرگذر مهم در استان مرکزی با پیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۹۰ درصد در هفته دولت افتتاح میشود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: ۱۰ نقطه حادثه‌خیز استان مرکزی ایمن‌سازی می‌شود

تبليغات
بانک پاسارگاد