18:23:02 - یکشنبه 24 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰۰ هزار نفر از اماکن تاریخی استان مرکزی بازدید کردند
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: آمار بازدید از اماکن تاریخی استان مرکزی به ۱۰۰ هزار بازدید رسید.
۱۰۰ هزار نفر از اماکن تاریخی استان مرکزی بازدید کردند

علیرضا ایزدی درگفتوگوبا خبرنگارتسنیم در اراک، با اشاره به آمار بازدیدها از امکان تاریخی، فرهنگی، تفریحی و گردشگری استان مرکزی اظهار داشت: در همه شهرهای استان مرکزی خوشبختانه با همکاری شهرداریها، هلال احمر و دیگردستگاههای خدماتی و اجرایی اقدامات خوبی به منظور معرفی جاذبههای گردشگری استان مرکزی از طریق اسکانهای موجود و راهنمایی لازم در مبادی ورودی شهر انجام شده است.

وی افزود: براساس پیش بینیهای صورت گرفته وضعیت خدمترسانی نسبت به سال گذشته شرایط بهتری برخوردار است که امیدواریم بتوان با این بسترسازی زمینه رضایت بیشتر مسافران نوروزی را فراهم آوریم.

خبر جدید  صادرات غیرنفتی استان مرکزی به ۹۷۰ میلیون دلار رسید

ایزدی عنوان کرد: براساس انچه که برای ما قابل رصد است آمار بازدید از اماکن و حوزههای تاریخی تا به امروز ۱۰۰ هزار بازدید داشته که نسبت به مد ت مشابه سال گذشته ۳ درصد رشد داشته است به همین سبب مجبور شدیماز نمایشگاه نیز برای اسکان استفاده کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی عنوان کرد: دستگاههای اجرایی در استان و شهرستان باید با حضور و برنامه دقیق و جامع بتوانند ضمن آماده سازی بسترهای لازم، خدمات شایستهای را به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه کنند و تمام سعی خود را در جهت نشاط اجتماعی به کار بندند.

ایزدی بیان کرد؛ ایام نوروز فرصت مغتنمی است تا بتوان از تمام ظرفیتهای استان برای معرفی جاذبههای گردشگری مناطق مختلف به مسافران نوروزی استفاده کرد.

خبر جدید  دستور استاندار مرکزی به شهرداران برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده آب‌های روان و سطحی

وی اضافه کرد: توزیع اقلام تبلیغاتی، کتابچههای معرفی شهرستان، ایجاد نمایشگاه در اماکن تاریخی و فرهنگی، اجرای برنامههای آئینی نوروز با در نظر گرفتن اعیاد مذهبی برای گردشگران و همشهریان، بازدیدهای دورهای از اماکن تاریخی و مذهبی و برگزاری تورهای نیم روزی رایگان توسط شهرداری استان مرکزی بخشی از برنامه های نوروزی اداره کل میراث فرهنگی است.

خبر جدید  تازه‌ترین جزئیات پرونده دختر ربوده شده مهاجران؛ ۵ نفر دستگیر شدند

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد